Opinie klientów o Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą

5.1 /6
Intensywność programu
4.6
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.0
Transport
5.0
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marcin, Koziegłowy k. Poznania 19.02.2020

kawał Czarnego Lądu

Wycieczka dla tych, którzy chcą poczuć, dotknąć, posmakować czarnej Afryki; choć przez chwilę wtopić się w nią i oderwać od europejskiego stylu życia. Trasa wycieczki przebiega przez rejony z dala od masowej turystyki, dzięki temu można zobaczyć codzienne życie w miastach i wioskach wschodniego Senegalu. Świat jakże inny od naszego. To kawałek nieskomercjalizowanego prawdziwego Czarnego Lądu. Oczywiście nie należy się spodziewać luksusowych hoteli, pamiętajmy, że lecimy do Afryki. Polecam tą wycieczkę każdemu miłośnikowi Afryki.

6.0/6

Junior 04.03.2018
Termin pobytu: listopad 2018

Chcesz oderwać się od poukładanego życia i zaplanowanego z dokładnością do godziny rozkładu dnia – musisz wybrać się do Senegalu! Tu czas płynie po swojemu, rytmem, który zaakceptujesz, albo będziesz próbował mało skutecznie go naginać – nie ma problema, jesteś na wakacjach! Wyłącz logikę i delektuj się tym, co do zaoferowania ma ten cudny i barwny kawałek Afryki. Daj się ponieść zaskoczeniu! Nie spodziewaj się, że to, czego szukasz akurat tu odnajdziesz, ale przy okazji możesz odkryć coś równie pięknego – nie ma problema! Kontakt z przyrodą – proszę bardzo, jest dzika i nieprzewidywalna, choć czasem może się wydawać monotonna zza okien busa. Kontakt z człowiekiem – ależ oczywiście, uśmiech i uniwersalny język gestów przekroczy każdą barierę i jeśli zechcesz, poznasz inną kulturę i fascynujący świat. Pamiętaj, to, co uważasz w Europie za standard, tu zwykle jest luksusem! Jeśli zatem odkryjesz w sobie pionierskie geny, dodasz szczyptę szaleństwa i gotowość zniesienia niedogodności – ta wyprawa pozwoli Ci cieszyć się nieskrępowaną radością podziwiania – nie ma problema!

6.0/6

Damian, WODZISŁAW ŚLĄSKI 13.12.2018

Senegambia 16.11-01.12.2018r

Rewelacyjny wyjazd pod każdym względem. Idealny program - czasami było łatwiej, czasami trudniej, ale każdy wiedział na co się pisze. Świetny przewodnik Kamil - z nim można jechać na koniec świata - znajduje się wszędzie i w każdej sytuacji - załatwia rzeczy niemożliwe do załatwienia. Grupa zgrana - pozdrowienia dla uczestników. W Senegalu zobaczyliśmy prawdziwą Czarną Afrykę - takie były moje oczekiwania. Ludność miejscowa przyjaźnie nastawiona, bezpiecznie i miło. Zakwaterowanie na objeździe całkiem przyzwoite, pościel zawsze czysta, posiłki wystarczające. W części pobytowej w Gambii - hotel Senegambia - warty polecenia. Wszystko na wysokim poziomie. Idealne miejsce na odpoczynek po trudach objazdówki. Generalnie bardzo polecam. Damian

6.0/6

M. 18.03.2019

Senegal i Gambia to piękne kraje, w których uboga codzienność jest rozświetlona przez niezwykle barwnie ubrane kobiety! Ludzie są życzliwi, uśmiechnięci, przyjaźni, zaś natura zapiera dech w piersiach!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem