Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą

5.1/6 (67 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Galeria (27)
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.0
Transport
4.9
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Mateusz, --- 04.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Prawdziwa Afryka

Świetna wycieczka, którą zdecydowanie polecam każdemu, niezapomniane wspomnienia! Niepowtarzalna szansa, by zobaczyć część autentycznej Afryki! Warto wziąć jednak poprawkę na fakt, że to właśnie Afryka i nic do czego przyzwyczailiśmy się w Europie nie funkcjonuje tam tak jak powinno ale zdecydowanie przekłada się to na autentyczność doświadczeń, a o to chodzi w tej wycieczce. Pilot Artur zdecydowanie dał radę mimo niesprzyjających warunków, udało się zrealizować cały program co wcale nie było takie proste, polecam serdecznie tego Pana, bo wykonał kawał dobrej roboty! Na kwestie zakwaterowania, wyżywienia czy transportu trzeba patrzeć przez pryzmat lokalnych warunków (mniej turystyczna część Senegalu), widać jednak było, że starano się zapewnić możliwie najwyższy standard i z całą pewnością mogę powiedzieć, że niczego nie brakowało. Wycieczka pozwala na zobaczenie innego świata, nie zepsutego jeszcze masową turystyką, a jej nazwa doskonale oddaje jej klimat!

6.0/6

Aldona 14.02.2024

Kawa Touba

Chcesz posmakować pieprznej kawy w skromnych senegalskich ulicznych knajpkach zwanych tangana, pospacerować z lwami czy przejechać się wśród palących traw w Niokolo Koba, posłuchać odgłosów ptaków szykujących się do snu, a może spróbować pieczonej ostrygi - tych niezapomnianych wrażeń dostarczy wam wyprawa do Gambii. Oczywiście niezbędny jest jeszcze Przewodnik, który wam ten pobyt umili i swoją pasją zainteresowaniem tym krajem was zarazi. Takim przewodnikiem jest Robert.
Pokaż więcej opinii (65)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem