Opinie klientów o Bonjour Paris!

5.5 /6
266 
opinii
Intensywność programu
5.6
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.6
Pokój
3.5
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.6
Rezydent
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Gość 04.09.2015

Wycieczka dla wytrwałych.

Wycieczka ciekawa, ale męcząca.W ciągu 5 dni można zobaczyć Paryż w pigułce - mnóstwo ciekawych miejsc, pięknych zabytków, ale wszystko na własnych nogach. Zwiedzanie od 8 rano do 10 wieczorem.

4.0/6

Arek 12.07.2023

Paryż piękny, przewodnik do bani

Wycieczka bardzo intensywna, ale to duży plus. Hotel kiepski, ale mało czasu w nim spędzaliśmy, więc nie było tak źle. Pilot mało zaangażowany, skupiony bardziej na sobie niż na prowadzeniu wycieczki. Wizyta w muzeum perfum, to wizyta w sklepie, jakby na pokazie garnków, to było zbędne.

4.0/6

M. 11.04.2023

Do przemyślenia

Paryż piekny, ale mam spore zastrzezenia co do lokalizacji hotelu/ motelu , 11 km od centrum Paryza i kilometr od stacji metra powodowalo, ze tracilismy sporo czasu na dojazdy nie wspominajac o bòlu nog . W trakcie Świat restauracja hotelowa byla przez 3 dni nieczynna . Zwiedzanie -wszystko odbywalo sie szybko, w biegu i sztywno wg planu, szkoda, ze opiekun wycieczki nie zakupil wczesniej biletow na wieze Eiffela tylko ustawil nas w dwugodzinnej kolejce po bilety . Mam mieszane uczucia. Podziekowania i slowa uznania dla Pani Ewy , lokalnej przewodniczki za wiedze i ciekawy sposob prezentacji .

4.0/6

Wojciech, Lublin 23.09.2023

świetna wycieczka

Świetna wycieczka, świetnie zorganizowana. Profesjonalne pilotowanie I opieka nad uczestnikami Polecam
161626367
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem