Opinie klientów o Bonjour Paris!

5.5 /6
248 
opinii
Intensywność programu
5.6
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.5
Pokój
3.5
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.6
Rezydent
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Końskie 10.05.2023

Rewelacja!!!!

To był nasz pierwszy wyjazd rodzinny i możemy powiedzieć z czystym sumieniem, że jesteśmy BARDZO zadowoleni. Wszystko nam się podobało :) Dwóm nastolatkom również ;) Organizacja na wysokim poziomie. Wylot mieliśmy z Radomia ( lotnisko super) . Od początku do samego końca wycieczki opiekę zapewniał nam Pilot Maciek. Super człowiek - bardzo dobry organizator, kompetentny, bardzo pomocny, swoją pozytywną energią zaraża otoczenie. Czas mieliśmy zapełniony atrakcjami od rana do późnych godzin wieczornych. Gorąco polecamy :))))

6.0/6

Andrzej, Jaworzno 27.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wycieczka Paryż

Super wycieczka, intensywny program, świetni przewodnicy, szkoda tylko że jest tak mało propozycji wycieczek z wylotem z Krakowa

6.0/6

Marek, Warszawa 24.07.2015

Polecam!

Serdecznie dziękują Pani Agnieszce oraz wszystkim przewodnikom (także Agnieszkom!) za męczącą, ale wspaniałą wycieczkę po Paryżu! Wyjazd bajeczny. Podziwiam Panią Agnieszkę za zdolności organizacyjne. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyżywienie (aleternatywnie dokupione w trakcie wyjazdu) wspaniałe. Miałem (dodatkowo) możliwość zapoznania się z prawdziwą kuchnią francuską. Jedynym minusem (niezależnym od pilota) był fakt, iż mieszkający w Paryżu (centrum) musieli sami dojeżdżać na miejsca zbiórek. Zwiedzanie było bardzo męczące (ponad 30 sotpni C!), ale wszystko było OK. Już myślę o kolejnej wycieczce do Francji. Bardzo chciałbym ponownie trafić na Panią Agnieszkę. Brawa dla Pani Agnieszki i dla Rainbow Tours.

6.0/6

Janek K. 01.04.2023

22-27 marca 2023 Paryż.

Wycieczka zorganizowana z pełnym profesjonalizmem.Od początku do końca dobrze i fachowo.Opieka pilota P.Violi perfekcyjna,wręcz ,,matczyna,,.Sam pobyt w Paryżu bardzo owocny,nasycony mnóstwem obiektów i miejsc przeznaczonych do zobaczenia i zwiedzania.Pilotka porusza się po Paryżu jak po własnym domu.Przewodniczka zaś (P.Ewa) posiada niesamowity wręcz zasób wiedzy na temat zabytków miasta,ciekawostek.Sposób przekazu perfekcyjny.Trafia do każdego uczestnika wycieczki.Czas pobytu zorganizowany ,,co do minuty,,Nikt się nie nudził.Wrocilismy zmęczeni ale za to bardzo bogaci w przeżycia i wiedzę na temat stolicy Francji. Wyjazd owocny i godny polecenia osobom niezdecydowanym. Pani Viola już na pewno zrobi wszystko aby umilić czas uczestnikom i każdego nawet wybrednego uczestnika zaspokoić i spełnić oczekiwania. Gorąco polecam jeszcze raz. Janek K.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem