Opinie klientów o Bonjour Paris!

5.5 /6
266 
opinii
Intensywność programu
5.6
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.6
Pokój
3.5
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.6
Rezydent
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krystyna z Poznania 22.11.2015

bardzo pozytywna

super organizacja, jedynie zbyt długo zwiedzamy paryski cmentarz-troche męczące.zobaczylismy bardzo duzo, ale moze warto dołożyc 1-2dni na luźne, samodzielne poruszanie sie po Paryżu

6.0/6

Jola i Paweł. 27.02.2018
Termin pobytu: maj 2018

Paryż w lutym 2018

Bardzo ciekawa wycieczka, świetna organizacja i ciekawy program. Super pilot Pani Viola i przewodniczka w Paryżu Pani Ewa.

6.0/6

Józefa, Puławy 18.09.2021

Pięć cudownych dni w Paryżu

Zobaczyć Paryż, jego najciekawsze miejsca trzeba koniecznie. Pilot p. Adam P. i przewodniczka pani Ewa zapewnili nam pełny komfort zwiedzania tych miejsc. W Paryżu ponadto czekały na nas miłe niespodzianki. Mieliśmy do dyspozycji autokar, nieuwzględniony w programie wycieczki, dwa dojazdy z hotelu metrem były więc atrakcją, a nie codzienną koniecznością. Można było oglądać miasto także z okien autokaru. Druga niespodzianka to wycieczka (fakultatywna) do Wersalu w ostatnim, piątym dniu, gdy wylot wypadł na późną popołudniową porę. I wreszcie śniadania: bogatsze niż obiecywał program!

6.0/6

Ela i Paweł, Krośniewice 27.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Bonjour Paris!

Bardzo fajna wycieczka, zobaczyliśmy wszystko co najważniejsze, bardzo aktywna od rana do wieczora. Paryż jest piękny i pogoda jak na luty super, kwitnące kwiatki, słoneczko. Przewodnik Grzegorz konkretny, zorganizowany, godny polecenia. Wróciliśmy super zadowoleni z wyjazdu.
145667
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem