Opinie klientów o Bonjour Paris!

5.5 /6
266 
opinii
Intensywność programu
5.6
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.6
Pokój
3.5
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.6
Rezydent
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa 10.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Świetna wycieczka!

Wycieczka bardzo nam się podobała. Program zawierał wszystkie miejsca które chcieliśmy zobaczyć. Nie było również problemu jeżeli ktoś chciał się odłączyć od wycieczki aby zobaczyć inne interesujące go miejsca lub zostać dłużej w centrum Paryża. Podróże metrem nie były uciążliwe. Wycieczka intensywna, naprawdę dużo chodzenia ale wszystko w tempie spacerowym. Hotel przyzwoity, śniadania smaczne, pokoje sprzątane codziennie. Do metra było ok. 10 min. Wyżywienie mieliśmy wykupione w Biurze, było smaczne ale we wszystkich miejscach które zwiedzaliśmy było sporo restauracji więc samodzielne jedzenie również nie stanowiłoby problemu i cenowo wyglądało to podobnie. Warto pomyśleć o jakimś jedzeniu przynajmniej na pierwszą kolację- my lecieliśmy z Krakowa i do hotelu dotarliśmy późno wieczorem. W okolicy nie było żadnego sklepu więc warto mieć jakąś kanapkę. W następnych dniach na mieście podczas zwiedzania można coś kupić.

6.0/6

Maciej 21.05.2024

Niezapomniany Paryż

Wycieczka bardzo intensywna ale ukazująca Paryż w pigułce. Najważniejsze zabytki stolicy Francji takie jak Luwr, Muzeum Impresjonistów, Montmartre, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny oraz Cmentarz Pere-Lachaise to tylko niektóre z punktów programu. Podróżowanie po Paryżu metrem okazało się dużym ułatwieniem i umożliwiało szybkie przemieszczanie się między kolejnymi miejscami. Zakwaterowanie w hotelu B&B pod Paryżem okazało się również trafione, gdyż hotel był zadbany a jedzenie w formie śniadaniowej smaczne i wystarczające a odległość między hotelem i dworcem kolejki RER ok. 1 km stanowiła nieuciążliwy spacer. Pilot młody człowiek okazał się prawdziwym źródłem wiedzy a miał jeszcze do pomocy drugą przewodniczkę również bardzo kompetentną. Polecam wycieczkę dla wszystkich.

6.0/6

Agata, Warka 19.04.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Wspaniałe paryskie wakacje

Organizacja i warunki pobytu na najwyższym poziomie. Czas spędzony bardzo intensywnie ale wrażenia niezapomniane. Bardzo chętnie skorzystam z podobnych wycieczek!

6.0/6

Michał, Ostróda 05.08.2021

Warto było

Na początku niepotrzebna aura tajemniczości, biuro nie udziela informacji w jakim hotelu będzie zakwaterowanie oraz jak będzie wyglądał ostatni dzień pobytu (wylot dopiero o 20). Potem było już tylko lepiej. Spotkanie z rezydentem na lotnisku, który towarzyszył nam do końca wycieczki.( Panie Adamie-Mazury pozdrawiają!!). Dość krótki lot, transfer do centrum około godzinki i już zaczęło się zwiedzanie Paryża. Program dość napięty, przez co można było zwiedzić naprawdę sporo. Wszystko dobrze zorganizowane i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Obiadokolacje urozmaicone i w super lokalizacjach (z widokiem na wieżę Eiffla czy na Luwr). Dodatkowo warto wybrać się na Paryż nocą, który jest niesamowity, a dzięki znów naszemu rezydentowi panował w autokarze miły nastrój. Miłą niespodzianką był autokar, który nas woził po mieście, a dwukrotna podróż do centrum komunikacją w ogóle nie stanowiła problemu (przystanek tramwaju 3 minuty spacerkiem od hotelu). Hotel 10 km od centrum, 5 minut od Auchan i 2 minuty od uroczej piekarni. Hotel Ibis w Epinay zafundował oprócz tradycyjnych rogalików szynkę i ser. Kawa, herbata i sok bez limitu. Pokoje idealne do krótkiej regeneracji sił. Wszystko sprawne i czyste. Covid również nie stanowił problemu-wejścia bez problemowe, bądź po okazaniu paszportu (dzieci do lat 18 zwolnione z tego "obowiązku"). Kropka nad i w tej super wycieczce było dodatkowe zwiedzanie Wersalu (znów dojazd autokarem z sympatycznym kierowcą). Pałac nie ma sobie równych.
134567
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem