Opinie klientów o Bonjour Paris!

5.5 /6
266 
opinii
Intensywność programu
5.6
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.5
Pokój
3.5
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.6
Rezydent
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna 22.09.2023

super wycieczka

Bardzo ciekawa wycieczka. Paryż zwiedzony w bardzo ciekawy sposób, głównie na nogach, ale też metrem, statkiem wycieczkowym. Hotel rewelacyjny, może trochę za daleko od centrum. Jedzenie bdb, śniadanie bardzo urozmaicone. Rewelacyjni przewodnicy polscy po Paryżu, szczególnie p.Ewa, którą nagrodziliśmy brawami. Jedynym mankamentem wycieczki była ciągle zabiegana i zestresowana pani pilot Monika, która niepotrzebnie wprowadzała zamieszanie i pośpiech. Polecam wycieczkę w 100% i życzę innym uczestnikom lepszego pilota. Chętnie pojechałabym jeszcze raz. Paryż zachwyca. Anna

6.0/6

Ewa 14.11.2022

Dalabym nawet 1000 radosnych buziek :)

Wróciłam wczoraj.Nie był to mój pierwszy pobyt w Paryzu.O tym,że miasto potrafi oczarować nie będę pisać.Bylam nim już zaczarowana,gdy tam jechałam.Ale sposób w jaki pokazał je pilot Maciej (vel Maciuś :) ,to dodatkowe radosne bużki-kultura,dystans do siebie i sytuacji,empatii do uczestników i wiedzą,poczucie humoru i niebywala umiejętność organizacji i rozwiązywania spraw niemożliwych (np.overbooking przy powrocie do kraju,gdy 4 osoby z naszej grupy nie chciano wpuścić z tego powodu na pokład samolotu).Sama wycieczka w pełni zaspokaja apetyt na poznanie miasta,świetny program i organizacją ale pilot i jego praca to majstersztyk :).Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ,to mało powiedziane.Gdyby nie to,że jest Polakiem,mógłby być prawdziwym Francuzem :).W opinii skupiłam się na pracy pilota,bo Paryz juz miałam okazję poznać kilkakrotnie wcześniej,ale nigdy w tak profesjonalnej odsłonie:)

6.0/6

D&P 11.07.2023

majówka w Paryżu

Paryż w pigułce - akurat tak, aby powiedzieć "dzień dobry" Miastu Świateł i nabrać ochoty na więcej. Ale po kolei: - transport - zarówno lot z Radomia, jak i przejazdy autobusowe z i na lotnisko przebiegały bez zarzutu i były dobrze zgrane w czasie. - zakwaterowanie - hotel na obrzeżach Paryża, niedaleko stacji metra. Pokoje czyste, z wystarczającym wyposażeniem. Śniadania to standardowe bagietki, croissanty i dżemik, ale znalazły się też plasterki szynki i żółtego sera. Wszystkiego było pod dostatkiem, miła obsługa hotelu sprawnie uzupełniała braki na talerzach. - program wycieczki intensywny, ale taki musi być jeśli chcemy w długi weekend doświadczyć chociaż trochę uroków Paryża. Przemieszczając się metrem oraz pieszo turysta ma szansę zobaczyć miasto od środka, niejako od strony jego mieszkańców. Dla nas była to zdecydowanie lepsza opcja niż przejazdy autokarem bo, poza konkretnymi punktami na mapie, chcieliśmy odwiedzić możliwie dużo miejsc "po drodze". Oczywiście wszystko jest kwestią organizacji i tu przechodzę do osoby, która czuwała nad naszą grupą, programem i dobrymi nastrojami podczas wycieczki. - pilot Maciej - kopalnia wiedzy, dobrego humoru i miliona anegdotek o Paryżu, jego mieszkańcach i ich zwyczajach. Śmiem twierdzić, że nasz zachwyt nad miastem, to w dużej mierze jego zasługa. Czy to w metrze, czy w kolejce, z Maciejem nigdy nie było nudno :) A naszą majówkową wyprawę poprowadził wprost po mistrzowsku, lawirując pośród innych grup turystów, które co roku zjeżdżają się w długi weekend do Paryża. Podsumowując: czas spędzony w Paryżu był intensywny, pełen wrażeń, śmiechu i croissantów :) Zdecydowanie rekomendujemy wycieczkę ,zwłaszcza osobom, które wybierają się do Paryża po raz pierwszy.

6.0/6

Emilia 09.03.2022

Wróciłam z Paryża

Piękne zabytki, super miasto. Miasto, które każdy powinien odwiedzić i zobaczyć chociaż raz w życiu. Pan Grzegorz i Pani Ewa wspaniale zajęli się nami - program zrealizowany w 200 procentach. W ciągu kilku dni można poczuć klimat Paryża, chociaż to wciąż za mało, aby zobaczyć wszystkie atrakcje. Po Paryżu poruszaliśmy się metrem, dzięki czemu mogliśmy poznać różnorodną kulturę, zwyczaje, styl Francuzów. Chodzi się naprawdę dużo, ale dzięki temu poznaliśmy Paryż. Polecam wycieczkę!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem