Bonjour Paris!

5.4/6 (204 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bonjour Paris!
Galeria (16)
Bonjour Paris!
Bonjour Paris!
Bonjour Paris!
Bonjour Paris!

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Bonjour Paris!

5.4 / 6(204 opinie)
Intensywność programu
5.6
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.5
Pokój
3.5
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.6
Rezydent
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Katarzyna, Końskie 10.05.2023

Rewelacja!!!!

To był nasz pierwszy wyjazd rodzinny i możemy powiedzieć z czystym sumieniem, że jesteśmy BARDZO zadowoleni. Wszystko nam się podobało :) Dwóm nastolatkom również ;) Organizacja na wysokim poziomie. Wylot mieliśmy z Radomia ( lotnisko super) . Od początku do samego końca wycieczki opiekę zapewniał nam Pilot Maciek. Super człowiek - bardzo dobry organizator, kompetentny, bardzo pomocny, swoją pozytywną energią zaraża otoczenie. Czas mieliśmy zapełniony atrakcjami od rana do późnych godzin wieczornych. Gorąco polecamy :))))

6.0/6

Marek, Warszawa 24.07.2015

Polecam!

Serdecznie dziękują Pani Agnieszce oraz wszystkim przewodnikom (także Agnieszkom!) za męczącą, ale wspaniałą wycieczkę po Paryżu! Wyjazd bajeczny. Podziwiam Panią Agnieszkę za zdolności organizacyjne. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyżywienie (aleternatywnie dokupione w trakcie wyjazdu) wspaniałe. Miałem (dodatkowo) możliwość zapoznania się z prawdziwą kuchnią francuską. Jedynym minusem (niezależnym od pilota) był fakt, iż mieszkający w Paryżu (centrum) musieli sami dojeżdżać na miejsca zbiórek. Zwiedzanie było bardzo męczące (ponad 30 sotpni C!), ale wszystko było OK. Już myślę o kolejnej wycieczce do Francji. Bardzo chciałbym ponownie trafić na Panią Agnieszkę. Brawa dla Pani Agnieszki i dla Rainbow Tours.
Pokaż więcej opinii (202)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem