Wczasy w Amazonii - co musisz wiedzieć?

  • O Amazonii
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Amazonii

Amazonia

Stolica:
Brazylia
Waluta:
BRL
Powierzchnia:
7 000 000 km2
Liczba ludności:
0

Chcesz przekonać się na własne oczy, jak wygląda prawdziwa dżungla? Amazonia to więc kierunek podróży właśnie dla Ciebie. Amazonia, nazywana płucami Ziemi, to największy las tropikalny na świecie, rozpościerający się na ogromnych połaciach Ameryki Południowej. To w nim żyją rdzenne plemiona indiańskie, także te, do których nie dotarła jeszcze cywilizacja. Nie obiecamy Ci, że dotrzesz do tych najbardziej ukrytych, ale wspólnie z nami przekonasz się, dlaczego Amazonia zapiera dech w piersiach. Czeka Cię wyprawa życia. Spakuj plecak i nie wahaj się – niezapomniane wrażenia czekaj również, jeśli podróż zarezerwujesz na last minute!

Opinie o Amazonii

Amazonii
6.0 /6

Bezmiar wód

Amazonia to przede wszystki potężna rzeka, która nadaje kształt całemu regionowi. Ona sama z dopływami i bocznymi ramionami tworzy wodny świat, który wnika daleko od brzegu. Nie ma wyraźnej granicy między wodą a lądem.

Dodał(a):
Tadeusz, Rychvald, Czechy, 05.02.2019
3.5 /6

Dzika Amazonia - nie tak znowu dzika ....

Wydawało mi się że bardziej mnie zauroczy. Może to wina pilota brazylijskiego Szamira. Nic nie pokazywał nie potrafił nawet na czas załatwić transportu. Okłamywał pilotkę i wg. miał wszystko w nosie. Totalnie nie odpowiedzialny .
Dodał(a):
Anonim, 19.12.2017
4.8/6 Ocena ogólna Amazonii

Pogoda w Amazonii

Klimat w Amazonii to klimat równikowy, który charakteryzuje się wysokimi temperaturami, utrzymującymi się na podobnym poziomie właściwie przez cały. Od stycznia do lipca termometry wskazują średnio od 23°C do 30°C, ale w sierpniu, wrześniu i październiku słupek rtęci może wzrosnąć nawet do 35°C.
W Amazonii występują także dość duże opady deszczu. Największe z nich mogą pojawiać się szczególnie pomiędzy styczniem, a majem.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon