Brazylijskie despacito

5.3/6 (61 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Brazylijskie despacito
Galeria (16)
Brazylijskie despacito
Brazylijskie despacito
Brazylijskie despacito
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.5
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ewa Łódź-Niemcy 29.07.2020

Najchętniej jeszcze raz

Byliśmy ostatnią grupą przed wybuchem pandemii, która miała możliwość podziwiania tych wszystkich cudowności jakie oferuje Rio de Janeiro i Wodospady Iguazu. Tak jak kiedyś moim marzeniem była Polinezja Francuska, tak pobyt w Rio odmienił moje priorytety. To wspaniałe miasto oferujące wszystko: plaże, laguny tropiki i wielkomiejski blichtr. Zakochałam się w tym mieście, a widok wspaniałych Wodospadów Iguazu dopełnił całość. Wspomnę tutaj o wspaniałej organizacji i opiece przez biuro podróży. Pan Andrzej Ozga nasz opiekun wychodził poza swoje obowiązki oferując alternatywne atrakcje w momencie zamknięcia wodospadów przez stronę Argentyńska, jak i w samym Rio. Muszę też wspomnieć o Pani Oli z biura w Łodzi, która o 4 nad ranem organizowała nasz powrót z lekkim opóźnieniem z wiadomych niezależnych od biura przyczyn. Stokrotne dzięki raz jeszcze. Polecam gorąco ta niezapomniana brazylijska przygodę. Polecam lot helikopterem nad Rio i wszystkie dodatkowe punkty wycieczki. Jeśli los da mi taką szansę, to tam powrócę.

6.0/6

MAREK z EWĄ 30.03.2023

Brazylijskie despacito-podziękowanie

Wyrazy podziękowania dla Pani Pilot Anny za umożliwienie poznania bardzo atrakcyjnych turystycznie miejsc,za pelne zaangażowanie,profesjonalizm i doskonałą opiekę pod każdym względem,a szczególnie za sprawne organizowanie pomocy medycznej po niefortunnych wydarzeniach losowych.Gratulujemy Rainbow posiadania tego wzorowego pilota,którego praca przyczynia się do tworzenia znakomitego wizerunku Firmy. Wieloletni klienci Marek z Ewą.
Pokaż więcej opinii (59)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem