Budapeszt

Miszkolc

Pałac Królewski w Gödöllő

Budynek Parlamentu, Budapeszt

Tapolca

Uprawa winorośli

Bazylika św. Stefana, Budapeszt

Baszta Rybacka, Budapeszt

Budapeszt i Tokaj - w krainie wina, czardasza i gorących źródeł – dla wygodnych

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 77 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Budapeszt - bogata historia • rejs statkiem - malownicze pejzaże • „uczta dla ciała” - gorące kąpiele termalne • region winny Tokaj - doskonałe wina i regionalna kuchnia • park konny • Czarda i węgierski folklor • Wzgórze Gellerta i piękna panorama miasta • przejazd do Budapesztu w trakcie dnia

Terminy i ceny wycieczki 20

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu Europa Środkowa dla wygodnych. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej i Słowackiej. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd na Węgry w okolice Miskolca, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Trasa od granic Polski ok. 400 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie. Proponujemy Państwu „ucztę dla ciała” i pobyt w Miskolc - Tapolca - uzdrowiskowej części Miskolca, gdzie spędzą Państwo czas na kąpielisku - jedynym w Europie termalnym basenie znajdującym się w jaskini (wstęp płatny ok. 4600 HUF/os) www.barlangfurdo.hu. Po południu przejazd w region Tokaju i wizyta w piwnicach winnych, u znanej rodziny węgierskiej. Zapoznanie z kulturą winną tego regionu i degustacja różnych gatunków Tokaju - „wina Królów” i „Króla wszystkich win” oraz przysmaków kuchni węgierskiej. „Tokajski Region winiarski” z uwagi na unikatowe w skali światowej walory przyrodnicze, kulturowe oraz długie tradycje winiarskie został wpisany na światową listę dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu; zakwaterowanie, nocleg. (Trasa ok. 230 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - położone zazwyczaj na obrzeżach miast (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe w okolicach: Miskolca - 1 i Budapesztu - 2). Pokoje: 1- i  2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką, TV.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja
Wyżywienie
śniadania kontynentalne w formie bufetu
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazdy komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar i video), zakwaterowanie w hotelach (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j.w, opiekę pilota i ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wstępu do opery w Budapeszcie, usługi lokalnych przewodników, kosztów programu winnego w Tokaju (zwiedzanie, obiadokolacja, degustacja) i systemu TOUR GUIDE - orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania – ok. 107 EUR/os (płatne na miejscu), taksy turystycznej ok. 7 EUR/os (płatne w hotelach). Dodatkowo (dla chętnych): program konny wraz z obiadokolacją i rezydencja Sisi w Godollo – ok. 44 EUR/os, wizyta w czardzie z kolacją i programem – ok. 38 EUR/os, rejs statkiem - 16 EUR/os, baseny termalne Miskolc Tapolca ok. 4600 HUF/os.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

4.8

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Węgrzech! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon