Budapeszt i Tokaj - w krainie wina, czardasza i gorących źródeł – dla wygodnych

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 48 opinii ) -50% 100%
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Budapeszt - bogata historia • rejs statkiem - malownicze pejzaże • „uczta dla ciała” - gorące kąpiele termalne • region winny Tokaj - doskonałe wina i regionalna kuchnia • park konny • Czarda i węgierski folklor • Wzgórze Gellerta i piękna panorama miasta • przejazd do Budapesztu w trakcie dnia

Terminy i ceny wycieczki 21

639 zł
( za osobę / 5 dni )

Data wyjazdu: 12.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu Europa Środkowa dla wygodnych. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej i Słowackiej. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd na Węgry w okolice Miskolca, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Trasa Katowice - Miskolc - ok. 450 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie. Proponujemy Państwu „ucztę dla ciała” i pobyt w Miskolc - Tapolca - uzdrowiskowej części Miskolca, gdzie spędzą Państwo czas na kąpielisku - jedynym w Europie termalnym basenie znajdującym się w jaskini. (wstęp płatny ok. 4000 HUF) www.barlangfurdo.hu . Po południu przejazd w region Tokaju i wizyta w piwnicach winnych, u znanej rodziny węgierskiej. Zapoznanie z kulturą winną tego regionu i degustacja różnych gatunków Tokaju - „wina Królów” i „Króla wszystkich win” oraz przysmaków kuchni węgierskiej. „Tokajski Region winiarski” z uwagi na unikatowe w skali światowej walory przyrodnicze, kulturowe oraz długie tradycje winiarskie został wpisany na światową listę dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu; zakwaterowanie, nocleg. (Trasa ok. 230 km).

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - położone zazwyczaj na obrzeżach miast (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe w okolicach: Miskolca - 1 i Budapesztu - 2). Pokoje: 1 -, 2 - i 3 - osobowe z łazienką, TV.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja
Wyżywienie
śniadania w formie bufetu
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazdy komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: 3 rozpoczęte doby hotelowe, 3 śniadania; ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania – ok. 95 EUR: opera w Budapeszcie, usługi przewodników lokalnych, program winny w Tokaju (zwiedzanie, obiadokolacja, degustacja), TOUR GUIDE SYSTEM, taksy turystycznej ok. 3,5 EUR. Dodatkowo (dla chętnych): program konny wraz z obiadokolacją i rezydencja Sisi w Godollo– ok.42 EUR, wizyta w czardzie z kolacją i programem - ok. 34 EUR, rejs statkiem - 15 EUR, baseny termalne Miskolc Tapolca ok. 4000 HUF.
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.8 Ocena ogólna tej wycieczki
5.1
Program wycieczki
4.5
Pilot
4.9
Transport
3.8
Zakwaterowanie
3.9
Wyżywienie
4.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.