Opinie klientów o Berlin Green Park

4.5 /6
65 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.9
Obsługa hotelowa
4.4
Plaża
5.1
Pokój
4.5
Położenie i okolica
4.7
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KRZYSZTOF, SWETOCHLOWICE 12.10.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Bajeczna Bułgaria

Bardzo mile wspominamy spedzony tam czas wypełniony licznymi atrakcjami oraz wycieczkami. Jedzenie pyszne i bardzo dużo dodatkowych przysmaków. Super plaża z leżakami i bardzo miła obsługa. Polecamy.

6.0/6

Ekipa ze Zgierza 05.08.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

Udany wypoczynek!

Wszystko zgodne z ofertą. Miejsce idealne na odpoczynek. Ciekawe oferty wycieczek. Napewno na długo zostaną w naszej pamięci. Szczegolnie polecamy Safari Jeep i zabawy na Statku Pirackim na morzu. Od ekipy ze Zgierza! :)

6.0/6

SEBASTIAN, ŻELAZNA 3A/1 04.09.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Wymarzone wakacje....:)

Polecam pobyt w hotelu Berlin Green Park to były nasze wymarzone wakacje (2+2). Pobyt w hotelu zgodny z ofertą Rainbow. Zaskoczyła nas wysoka kultura obsługi oraz rozmaita kuchnia w hotelu i napoi w barach :). Urlop spedzony w tym kurorcie pozwolił poznać nam uroki Złotych Piasków oraz przyblizył nam Bługarie (polecamy wycieczke Safari JEEP z róznymi jej atrakacjami). Pobyt zarówno w tym hotelu, w tym rejonie BŁ i z biurem RAINBOW uważamy za wymarzone wakacje .... POLECAMY

6.0/6

Joanna, Gdańsk 17.07.2014

Hotel Berlin Green Park

Fantastyczny hotel na pobyt rodzinny. Dużą zaletą jest Figloklub z bardzo sympatycznymi animatorami, którzy potrafią zająć dzieci przez kilka godzin dziennie. Spokojne położenie hotelu pozwala na wspaniały wypoczynek a bliskość promenady daje wiele możliwości wieczornych rozrywek. Na szczególną pochwałę zasługuje rezydentka Pani Spasena, która posiada ogromną wiedzę i jest niesamowicie pomocna. Ogólnie wyjazd bardzo udany, na pewno powtórzymy ten kierunek.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem