Wyżywienie
Rodzaje wyżywienia i posiłki:
All Inclusive, w formie bufetu:
Program sportowy i animacyjny
Dla każdego: odkryty basen z częścią dla dzieci.
Za dodatkową opłatą: sauna, siłownia, masaże, tenis stołowy, bilard.
Pozostałe informacje: salon kosmetyczny, centrum odnowy biologicznej.
Dodatkowe informacje
Kategoria lokalna
****
Wizy
Nie są wymagane. Obywatele polscy mogą podróżować do Bułgarii na podstawie dowodu osobistego.Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków, jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Bułgarii trwa od połowy czerwca do połowy września.Kategoria lokalna: 4
Hotel położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od piaszczystej plaży oferuje doskonałą lokalizację dla miłośników morskich widoków. Bliskość plaży umożliwia relaks nad wodą i spacery brzegiem morza. Polecany głównie parom, jest idealnym miejscem na romantyczny wypoczynek w otoczeniu natury.
1 godz. 55 min.
Bezpośredni
Wypoczynek
All inclusive
Polski rezydent
do 100m
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków, jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Płatna sieć Wi-Fi.
Hotel oferuje pokoje 2-osobowe, każdy dysponuje balkonem z meblami ogrodowymi. W wyposażeniu jest klimatyzacja, TV-Sat, łazienka z wanną, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokoje obejmują także część wypoczynkową z sofą.
Mapa
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
1 x Pokój
(Pokój standardowy)
3.6/6 (4 opinie)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (1)
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel położony w rewelacyjnym miejscu. Przy promenadzie biegnącej wzdłuż morza, przy której znajduje się cała infrastruktura rozrywkowa miasta. Pokój duży, 5 piętro widok na ogród, sama zieleń. Jedyne co przeszkadzało to światło na balkonie bez możliwości manualnego wyłączenia. Klimatyzacja sprawna. Na posiłki chodziłem z godziną otwarcia, aby uniknąć kolejek. Po 30 minutach przychodziły grupy młodzieży zorganizowanej i w tedy tworzą się kolejki. Waga przy recepcji płatna. Po wrzuceniu monet nie działa. Brak informacji recepcja mówi: I am sorry. Pobyt ostatni tydzień czerwca.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cóż, jeśli byłeś w Turcji, czy Grecji na porównywalnym poziomie cenowym All inclusive Bułgaria może Cię nieco zaskoczyć. Pozytywy: hotel w centrum, niedaleko plaży i pasażu handlowego, miła obsługa, pokoje i łazienki też OK. No i mniej pozytywne aspekty: brak choć skrawka plaży dla hotelu, wszystko pozajmowane przez inne hotele, nie można nawet usiąść na piachu w wytyczonym obszarze dla innego hotelu, przychodziliśmy się wykąpać w morzu po prostu z ręcznikiem który rzucaliśmy przy samym brzegu, plaża ogólna w znacznej odległości od hotelu. W hotelu nie ma żadnych animacji - nic, żadnych wieczorów tematycznych, potańcówek. Jest ciągłe dudnienie "muzyki" ze znajdującego się ok. 50 m od hotelu baru - wyłączają ok. 2 w nocy; w hotelu nawet nie ma po co włączać muzyki bo i tak jest zagłuszana. Największą niedogodnością jest jednak jedzenie tzn. sposób jego serwowania. Obiad, czy kolacja - podawane są np. frytki, ryż, gorące warzywa, czy też mięso, potrawki - wszystko to ZAWSZE na 9 tacach!!!! Tak 9-ciu!!!! Bez względu na to czy na stołówce jest 30 czy 300 osób! Kolejki do tych tac były upokarzające . Pomijam fakt że wybór potraw jest oszałamiający - te 9 tac mówi samo za siebie (stąd nawiązanie do Turcji, czy nawet Grecji). Oferta cukiernicza też bardzo skromna - tu mój subiektywny osąd - ciasta niedobre, maczane w jakimś syropie lub nadziewane czymś w rodzaju ptasiego mleczka, mdłe, na jedno kopyto. Nie było nawet jednego kulinarnego wieczoru tematycznego, a byliśmy 2 tygodnie. Nie wybiorę szybko Bułgarii jako kierunku wakacji All inclusive.
Inne hotele dostępne w tym samym regionie