zlote-piaski All inclusive

Wczasy pod znakiem słońca – all inclusive w Złotych Piaskach

Słoneczny Brzeg, Nesebyr i Złote Piaski to dobrze znane Polakom kurorty nad gorącym Morzem Czarnym. Dziś pragniemy Wam przybliżyć ostatni z nich. Oddalone o 30 km od zabytkowej Warny, Złote Piaski przyciągają co roku turystów spragnionych słońca, morskich kąpieli i piaszczystych plaż. Jeżeli dodamy do tego dobrze przygotowane hotele i bogatą ofertę klubowo-gastronomiczną, otrzymujemy doskonały przepis na udane wakacje. Wczasy all inclusive w Złotych Piaskach to najlepsza okazja, aby odpocząć nad Morzem Czarnym, poznać bułgarską kuchnię i kulturę i przywieźć ze sobą przepiękną opaleniznę.

All inclusive w Złotych Piaskach – plażowa pogoda

Bułgarskie kurorty cieszą się popularnością z kilku względów. Do najważniejszych z nich, oprócz cen, zaliczyć można gwarancję dobrej pogody. W okresie wakacyjnym (od maja do września) opady mają tu miejsce niezwykle rzadko. Średnie dobowe temperatury wahają się od 23 do 27 stopni (w zależności od miesiąca). Przyjemne ukojenie przynosi pas leśny, zlokalizowany tuż za miastem. Same Złote Piaski należą zaś do Parku Krajobrazowego, oferującego śliczne ścieżki spacerowe. Szczególnie polecamy trasę do XIII-wiecznego monastyru w Aładży. Najniższa odnotowana temperatura wody to 19 stopni (w maju). W lipcu czy sierpniu spokojnie przekracza ona 23 stopnie, zachęcając do zabaw w morzu czy uprawiania sportów wodnych. Jeżeli znudzą Wam się tutejsze plaże, rozrywkę znajdziecie również w hotelowych kompleksach, wyposażonych w baseny, czy boiska lub korty.

Moc atrakcji – all inclusive w Złotych Piaskach

Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać bułgarski kurort na swoje wakacje all inclusive, jest jego bogata oferta klubowo-gastronomiczna. Dyskoteki, puby i kluby są tu często czynne całą dobę. Do tego beach bary serwujące drinki w stosunkowo niskich cenach. Jeżeli zaś lubicie zwiedzać, szczególnie polecamy wycieczkę do Warny. Morska stolica Bułgarii to największe miasto na wybrzeżu. Zajrzyjcie do tutejszego Muzeum Archeologicznego, aby zobaczyć na własne oczy najstarsze na świecie ozdoby ze złota. Przejdźcie się śladami ruin i pozostałości budowli rzymskich oraz bizantyjskich. Niezwykłym miejscem dla nas Polaków jest Mauzoleum Władysława Warneńczyka. Zdecydowanie mniejszą, choć nie mniej urokliwą miejscowością jest malutki Ewksinograd, w którym znajdziemy prześliczny pałac wybudowany przez księcia Battenberga w XIX w, popularny niegdyś wśród krajowych, jak i np. polskich dygnitarzy. Polecamy również wizytę w Św. Konstantynie, czyli najstarszym nadmorskim uzdrowisku, znanym ze swoich źródeł mineralnych i niezwykle czystego powietrza. Jedno jest pewne, podczas all inclusive w Złotych Piaskach nie można narzekać na brak atrakcji!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon