Opinie klientów o Cesarski Sylwester w Wiedniu

3.9 /6
10 
opinii
Intensywność programu
4.5
Pilot
4.4
Program wycieczki
5.0
Transport
4.3
Wyżywienie
4.1
Zakwaterowanie
2.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Zenon Chojnice 29.03.2014

Super wycieczka z małym minusem...

Jestem stałym klientem firmy Rainbow , głownie korzystam z atrakcyjnych wycieczek objazdowych ale nie tylko...W ostatnim okresie Sylwestrowo-Noworocznym wykupiłem wycieczkę Cesarski Sylwester w Wiedniu! Udało mi się kupić tę wycieczkę w bardzo atrakcyjnej cenie więc chętnie opłaciłem pokój jednoosobowy oraz wykupiłem kolację Sylwestrową w hotelu. Podróż była jak zwykle trochę męcząca , ale bez niezwykłych przygód autokarowych. Sam pobyt w Wiedniu był bardzo dobrze zorganizowany, miejscowa przewodniczka bardzo oczytana i świetnie przygotowana z historii miasta oraz historii rodziny cesarskiej , potrafiła swobodnie odpowiedzieć na ciekawskie i czasem podchwytliwe pytania! Wiedeń oczarował nie tylko architekturą , ale rownież nieco wiosenną pogodą, która sprzyjała zwiedzaniu pałaców i miejscowych ogrodów . Kolacja Sylwestrowa była może skromniejsza od polskiej zabawy w tym okresie choć dania serwowane były smaczne i gustownie podane w postaci szwedzkiego stołu! O północy rozpoczął się już tradycyjnie pokaz sztucznych ogni! Minusem powtarzającym się na już kilku wycieczkach jest organizowanie dla wybranych kolacji w restauracjach miejscowych. Dezorganizuje to na kilka godzin wycieczkę w mojej opinii , jak również ceny są dość wysokie w stosunku do menu oferowanego co wywołuje głośną dezaprobatę. Jednak daje się zauważyć , iż znaczenie ma tu praca przewodnika w autokarze...Niestety, z pewnością Ci najlepsi bawią się na organizowanych przez siebie prywatkach w kraju po miesiącach pracy w biurze turystycznym , co wydaje się łatwe do zrozumienia! Podsumowując - to śmiało można polecić tę imprezę wycieczkową wszystkim tym,którym zależy na zwiedzaniu tego ciekawego miasta nad pięknym modrym Dunajem :-)

5.0/6

Jan, Bydgoszcz 28.03.2014

Sylwester we Wiedniu

Wycieczka bardzo udana i to nie tylko ze względu na wspaniały Wiedeń, ale także doceniam troskę naszej opiekunki z ramienia Rainbow Tour

5.0/6

Grażyna, Kutno 05.02.2015

pozytywna

Wycieczka w dobrym terminie,dużo atrakcji

5.0/6

Roman 05.01.2018

Udana wycieczka do Wiednia

Ogólnie bardzo udana wycieczka, poznałem kilka fajnych osób. Wielkie minusy: hotel i kolacja sylwestrowa. Plusy: lokalna przewodniczka, koncert Kursalon i kolacja Heuriger Wolff. Było sporo czasu wolnego :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem