Opinie klientów o Cesarskie Miasta

5.3 /6
1632 
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
4.8
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.5
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.4
Sport i rozrywka
6.0
Transport
5.6
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa 17.04.2024

Cesarskie Miasta

Super wycieczka! Przewodnik- Pan Sebastian przekazał nam ogrom informacji. Bardzo doświadczony pilot opiekujący się grupą od początku do końca. Zawsze służył pomocą. Program bardzo bogaty. Hotele bez zastrzeżeń. Dzięki Panu Sebastianowi mogliśmy poznać w fantastyczny sposób cesarskie miasta. Bardzo polecam wycieczkę.

6.0/6

Aneta 05.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Cesarskie Miasta i wypoczynek

Naprawdę polecam szczerze objazd po Cesarskich Miastach. Super wrażenia. Każde miasto przedstawione przez Pana Sebastiana w szczegółach . Bardzo dobrze zna historię zwiedzanych miast i powstałych w dawnych czasach zabytkach. Z przewodnika jesteśmy bardzo zadowoleni, przekazał bardzo dużo cennych informacji o zabytkach, kulturze i pracy ludzi w zwiedzanych miastach. Każde miasto słynęło z innej pracy - wyprawianie skór, pudełka z tui, ceramika... Bardzo ciekawe miejsca i dużo czasu na odpoczynek, co jest przydatne w odległych przejazdach. Hotele w objazdówce, w standardzie, na wysokim poziomie podobnie jak i wyżywienie (bez ograniczeń), co było ważne zwłaszcza, że podróżuje się z dojrzewającym synem, który ciągle jest głodny. Co do hotelu Agador w Agadirze można by go wymienić na inny. Pościel i ręczniki nie dorównują standardem do pozostałych hoteli. Czarne, nie doprane, lepsze znajdywaliśmy w pozostałych Hotelach na podłodze. Koce na łóżkach poplamione, pokoje bure i ponure i okna się nie zamykały ze starości. Po za tym objazd uważam za bardzo udany i szczerze polecam.

6.0/6

Hanna, Gniezno 07.04.2014

Maroko - Cesarskie Miasta

Super wycieczka !

6.0/6

Małgorzata, Legionowo 27.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Cudowane wrażenia !!!

Polecam wszystkim, mnie Maroko zauroczyło atmosferą -połączenia arabskiego, afrykańskiego i europejskiego świata, przepięknymi zabytkami i bardzo przyjaznymi ludźmi.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem