Chilli con Cuba - Meksyk i Kuba

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Kuba:
(7 rozpoczętych dób hotelowych - 4 w Hawanie, 3 w Trynidadzie)
Hotele lokalnej kategorii ***. Pokoje 2-osobowe z łazienką i WC, skromne, ale czyste i dobrze utrzymane.
Meksyk:(7 rozpoczętych dób hotelowych - 1 w Meridzie, 1 w Campeche, 1 w Palenque, 1 we Flores, 1 w Belize City, 2 w Cancun). Zakwaterowanie w wygodnych lecz skromnych hotelach *** (kategoria lokalna). Pokoje są z reguły klimatyzowane i wyposażone w łazienki z WC, TV i telefon.
Do dyspozycji gości
Kuba:
W hotelu bar, restauracja, niekiedy basen. Meksyk:restauracja i bar, a często także basen oraz ogród.
Wyżywienie
Kuba:
W Hawanie śniadania i obiadokolacje (poza dniem 2 kiedy nie ma śniadania i dniem 9 kiedy nie ma kolacji), w hotelu w Trynidadzie formuła all inclusive. Meksyk:śniadania amerykańskie (serwowane: jajecznica, pieczywo, tosty) oraz obiadokolacje (serwowane: zupa, drugie danie najczęściej drób rzadziej ryba, sałatka lub surówka lub gotowane warzywa, ziemniaki lub ryż lub tortilla, deser). W hotelu w Cancun serwis all inclusive!
Świadczenia

Cena obejmuje: przelot do Hawany (z przesiadką w jednym z portów europejskich), przelot Hawana - Cancun - Hawana, program turystyczny jw., przejazdy autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie zakwaterowania, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika na Kubie i polskiego pilota na Kubie i w Meksyku, obsługę przedstawiciela Rainbow Tours podczas odprawy w Warszawie.

Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty lotniskowej, Karty Turysty (należy wykupić 2 Karty Turysty), opłaty wylotowej z Meksyku (ok. 18 Eur), opłaty wylotowej z Kuby (ok. 25 Eur), opłat granicznych drogowych (ok. 38 Eur), napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (razem ok. 70 Eur), opłat za przewodników w zwiedzanych obiektach (opłata za przewodnika zależy od ilości chętnych), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 135 Eur plus cenote ok. 12 Eur/os) oraz innych wydatków osobistych.
UWAGA!
·
 • Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od sytuacji niezawinionych przez biuro (np. politycznej bądź klimatycznej w odwiedzanych krajach).
  ·
 • W chwili tworzenia tego programu dostępny był tylko i wyłącznie 1 lot dziennie na trasie Hawana - Cancun (o 07:00) i Cancun - Hawana (o 22:00). Jeśli okaże się, że przeloty te nie będą mogły być zrealizowane konieczna będzie modyfikacja programu.
  ·
 • Ze względu na utrudnienia przy wymianie USD na peso meksykańskie sugerujemy zabrać do Meksyku Euro.
  ·
 • W Meksyku, Gwatemali i Belize pokoje 3 osobowe posiadają 2 łóżka małżeńskie (nie ma możliwości otrzymania pokoju z 3 osobnymi łóżkami).·
 • Może być konieczność zmiany autokaru na granicy meksykańskiej gwatemalsko - wiąże się to z przeniesieniem bagaży, dlatego też bardzo prosimy o rozważne spakowanie swojej walizki. Na granicach zazwyczaj są osoby, które mogą Państwu przenieść bagaż (za opłatą ok. 0,8 Eur/1 walizka). Autokary w Gwatemali i Belize nie są klimatyzowane.
  Brak oceny. Bądź pierwszy!
  Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.