Chiny i Tajwan - Zwaśnieni Bracia

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem
Skarby chińskiej kultury w Tajpej • najlepszy oolong z Alishan • znacznik zwrotnika Raka • marmurowy kanion Taroko • dreszczyk emocji - czyli wieczór w kasynach w Makau • Hong Kong - ślady kolonializmu i synonim nowoczesności

Terminy i ceny wycieczki 4

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - nowy terminal, hala odlotów, stanowisko Rainbow numer 270. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Taipei samolotem rejsowym z przesiadką w jednym z krajów arabskich  lub w jednej ze stolic europejskich.

Dzień 2

Przylot do Tajpej, centrum politycznego i ekonomicznego Tajwanu. Po przylocie  odprawa paszportowo - celna, transfer do hotelu i zakwaterowanie.  Po południu  czas wolny na wypoczynek po podróży; kolacja we własnym zakresie.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele dobrej klasy ***/**** (razem 9 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2- osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor.
Do dyspozycji gości
w hotelach restauracja i bar
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym, z przesiadką w Stambule, jednym z portów europejskich lub Płw. Arabskiego, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), przelot lokalnymi liniami na trasie Tajpej - Hong Kong lub Makau, przejazd pociągiem wg programu, transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 160 USD), dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Chinach! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon