ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Chiny, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Chiny
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Chiny Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Chiny
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Chiny

Odkryj prawdziwą różnorodność – Last Minute w Chinach

Zapierające dech w piersiach różnorodne krajobrazy, zróżnicowana architektura, która przeplata nowoczesne biurowce i zabytkowe budowle, kolorowe chińskie prowincje, zachwycające miasteczkami, w których czas płynie wolniej oraz bujna flora i fauna. To wszystko czeka na Was podczas niesamowitego wyjazdu Last Minute do Chin! Rozwijające się bardzo prężnie Państwo Środka pragnie dorównać swym europejskim odpowiednikom. Dlatego też coraz więcej zwyczajów, nowinek czy rozwiązań wchodzi tutaj do użytku codziennego. Zobaczcie sami, jak tradycja współgra z nowoczesnością. Odkryjcie prawdziwą chińską kulturę. Rozsmakujcie się w chińskiej kuchni. Poczujcie klimat tętniących życiem miast.

Hipnotyzujący Pekin – Last Minute w Chinach

Chiny charakteryzują się nieskończoną wręcz liczbą miejsc i atrakcji wartych odwiedzenia. Dlatego wycieczki objazdowe, starające się przynajmniej ukazać najważniejsze z nich, są najlepszym rozwiązaniem. Punktem obowiązkowym każdej wycieczki do Chin jest Pekin. Stolica kraju zachwyca swoim rozmachem. Wspomniana w cześniej różnorodność jest tu widoczna gołym okiem. Nowoczesne cuda techniki spotykają się z doskonale zachowaną tradycyjną architekturą i zabytkami, wpisanymi często na listę UNESCO. Warto zobaczyć na żywo Pałac Cesarski, którego rozmiar naprawdę robi wrażenie. Największy na świecie pałac był domem dla 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing. Warto również wybrać się w wędrówkę śladami wielkich świątyń: Nieba, Konfucjusza czy Lamy. Pozostając wciąż w Aglomeracji Pekińskiej, nie wypada nie odwiedzić również Badaling, gdzie znajduje się jeden z najlepiej zachowanych odcinków Muru Chińskiego. Rytualny szlak do niego prowadzący zwany jest drogą duchów.

Podróż w głąb Państwa Środka – Last Minute w Chinach

Last Minute w Chinach to także najlepsza okazja, aby z bliska przyjrzeć się wpisanemu na listę UNESCO miastu Zhouzhuang, malowniczo rozciągającemu się nad kanałami z niezliczoną wręcz ilością kamiennych mostków. Przekonacie się tutaj, jak płynnie może współgrać człowiek i natura. Podobnie bajecznie jest chociażby w Yangshuo, gdzie zapierające dech w piersiach krajobrazy tworzone są przez strome krasowe wzgórza o fantazyjnych kształtach, pola ryżowe i przepływającą tamtędy rzekę. Zgoła inaczej wyglądają niesamowicie nowoczesne, kosmopolityczne miasta, jak Szanghaj czy Hongkong, zdominowane przez ogromne drapacze chmur. W Szanghaju szczególne wrażenie robi słynna wieża telewizyjna, niejako dzieląca miasto na dwie części. W Hongkongu zaś przejedziemy się najdłuższymi na świecie ruchomymi schodami, którymi przejażdżka trwa 20 minut czy też zwiedzimy mistyczną świątynię Man Mo.