Opinie klientów o Chorwacja bez pośpiechu

4.9 /6
Intensywność programu
4.6
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
3.3
Zakwaterowanie
3.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Waldemar, Ostróda 24.08.2021

Chorwacja pełna wrażeń

Wszystko było super.Hotel jak na warunki objazdówki wystarczający. Po co lepszy jak codziennie sa wycieczki i wraca sie wieczorem.Wieczorem idzie się pospacerować po urokliwym pasażu i przychodzi się spać. Pokoje obszerne , klimatyzacja działajaca bez zarzutu.Jedzenie takie jakie miało być, wybór duży, napoje dostępne bez ograniczeń przy posiłkach. kolacje z deserem i codziennym pytaniem kelnera: piwko-winko?Obsługa bardzo zyczliwa i pomocna.Program wycieczki bardzo fajnie przygotowany przez biuro.Pani Małgorzata - pilot to pełen profesjonalizm. Bardzo obszerna wiedza i przygotowanie.Również bardzo życzliwa i pomocna. Transport autokarami nowymi, czyściutki z kierowcami zawodowcami.Dużo ciekawych miejsc i i niezapomnianych wrażeń z wyjazdu. Biuro godne zaufania.Juz przeglądam ich oferty na następny rok.

6.0/6

Halina 17.09.2021

Kto nie był , niech żałuje.

Termin 9.09.2021-16.09.2021.Pierwszy raz byłam w Chorwacji i nie ostatni. Pogoda super, bardzo ciepło, ale da się wytrzymać. Nie była to moja pierwsza objazdówka z Rainbowem, ale jedna z najlepszych i tak blisko. Lot z Katowic 1,5 godz. Wszystko super. Doskonała pilotka Małgorzata B. znająca zwyczaje miejscowe, biegle mówiąca po chorwacku, zakochana w Chorwacji i tę miłość do tego kraju nam przekazała. Brawo Pani Małgosiu. Warto skorzystać z dodatkowych, fakultatywnych wycieczek. Od kilkunastu lat jeżdżę na objazdówki z tym biurem i nigdy się nie zawiodłam i już oglądam następne imprezy.

6.0/6

Liliana, Zgierz 05.06.2022

Wspaniała Chorwacja

Wycieczka w dniach 26.05. - 02.06.2022 wspaniała zgodna z programem. Dostosowana do potrzeb różnej grupy wiekowej. Tempo jak w tytule ,,Bez pośpiechu". Widoki z Riwiery Makarskiej przepiękne. Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu GRADAC bez zastrzeżeń . Sama miejscowość Gradac cicha i spokojna a po odbytych całodziennych wycieczkach spacer na jej promenadzie rekompensuje lekkie zmęczenie. Opieka pilotki pani Julii i jej wiedza o Bałkanach pełen profesjonalizm . Super transport i wielki szacunek dla umiejętności kierowcy IWANA. Podsumowując kolejny rok i kolejna wycieczka z RAINBOW . Znowu jak zawsze jesteśmy zadowoleni.

6.0/6

Agnieszka, Środa Wlkp 10.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Chorwacja, to teraz moja druga ojczyzna

Tylko moja rodzina wie jak bardzo nie chciało mi się jechać na te wakacje. Za to wszyscy teraz wiedzą jak bardzo prawdziwe jest powiedzenie, że im bardziej nie chce nam się gdzieś iść, to później tym bardziej to wyjście jest udane ;-) I tak było z tym wyjazdem ;-) Chorwacja, a dokładniej Dalmacja urzekła mnie przecudownymi widokami, bajecznie czystą wodą, majestatycznymi górami, pięknymi domami z czerwoną dachówką, cudnymi kwiatami i pysznymi lodami. To tak w skrócie ;-) "Chorwacja bez pośpiechu", to była wycieczka objazdowa i nie ukrywam, że tego się bałam, to znaczy czy dam radę, czy moje nogi wytrzymają tyle zwiedzania, czy nie wrócę jeszcze bardziej zmęczona po urlopie niż byłam przed nim? Miałam dużo obaw, ale wszystkie okazały się niepotrzebne. "Chorwacja bez pośpiechu", to faktycznie Chorwacja bez pośpiechu. Zwiedziliśmy Dalmację wzdłuż i wszerz, ale wycieczki były bez napinki, program tak zaplanowany, że był czas na zwiedzanie i czas wolny. Jednak wszystko w takich proporcjach, że ani nie "padaliśmy" ze zmęczenia, ani nie nudziliśmy się z nadmiaru czasu wolnego. No i panie przewodniczki- każda potrafiła z pasją opowiadać o swoich miastach- a to nie jest przecież proste wciąż mówić to samo, a jednak tak, że słuchający czuje, że pani przewodnik kocha to swoje miasto :-) No, ale creme de la creme, to nasza pani pilot Patrycja . Kobieta, która potrafiła dokonać niemal niewykonalnego, czyli być miłą i sympatyczną, ale umiała zapanować nad grupą (a ogarnąć ponad 40 różnych osobowości, z których każda chce co innego, to jest nie lada wyczyn). No i na spóźnialskich znalazła sposób- jak ktoś nie miał talentu do śpiewania, to wolał się nie spóźniać ;-) Pani Patrycja kocha Chorwację i kocha swoją pracę i to dało się odczuć. A wiedzą swoją na temat Chorwacji i Chorwatów dzieliła się chętnie, mówiła bardzo ciekawie i tak umilała nam drogę :-) Jak opowiadam znajomym o wakacjach i Chorwacji, to oni pytają się: skąd tyle wiesz? No jak to skąd? Od pani Patrycji ;-) Pojechałam do Chorwacji pierwszy raz i... wpadłam. Na pewno tam wrócę :-)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem