Chorwacja dla oszczędnych (wylot samolotem, powrót autobusem)

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.6 /6 ( 23 opinii ) -45% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Turkusowe Plitvickie Jeziora • Split, Trogir, Dubrovnik - chorwackie skarby • fiordy południa Europy • Kotor • Góra Objawień - Medjugorje • Budva i Sveti Stefan - najpiękniejsze w Czarnogórze • dla chętnych wypoczynek na chorwackim wybrzeżu

Terminy i ceny wycieczki 4

1 879 zł
( za osobę / 8 dni )

Data wyjazdu: 13.09.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Wylot do Chorwacji samolotem czarterowym. W zależności od terminu, przylot możliwy również do Podgoricy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.
Po przylocie spotkanie z pilotem transferowym i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Plitvic i zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych tarasowo położonych jezior, połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Okolice Parku Narodowego słyną z wyrobu doskonałych serów i miodów, które będzie można zakupić podczas tej wyprawy. Powrót do hotelu i czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** (razem 7 noclegów) położone w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, oraz w Czarnogórze. Gwarantujemy większość hoteli nad morzem.
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Naszym zdaniem: Większość hoteli położona nad morzem, co daje możliwość relaksu po zwiedzaniu. Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Chorwacji, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji lub Neum) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - 115 EUR, płatne obligatoryjnie u pilota na miejscu.
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Program wycieczki
5.8
Pilot
5.5
Transport
5.3
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
5.1
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.