Most, Mostar

Park Narodowy Jezior Plitwickich

Split

Sveti Stefan, Budva

Dubrownik

Zatoka, Kotor

Cetinje

Chorwacja dla oszczędnych (wylot samolotem, powrót autobusem)

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.5 /6 ( 29 opinii )
SECOND MINUTE Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Turkusowe Plitvickie Jeziora • Split, Trogir, Dubrovnik - chorwackie skarby • fiordy południa Europy • Kotor • Góra Objawień - Medjugorje • Budva i Sveti Stefan - najpiękniejsze w Czarnogórze • dla chętnych wypoczynek na chorwackim wybrzeżu

Terminy i ceny wycieczki 5

1 950 zł
1 875 zł
( za osobę / 8 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Chorwacji samolotem czarterowym. W zależności od terminu, przylot możliwy również do Podgoricy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem transferowym i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Plitvic i zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych tarasowo położonych jezior, połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Okolice Parku Narodowego słyną z wyrobu doskonałych serów i miodów, które będzie można zakupić podczas tej wyprawy. Powrót do hotelu i czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** (razem 7 noclegów) położone w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, oraz w Czarnogórze.
Gwarantujemy większość hoteli nad morzem. Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Większość hoteli położona nad morzem, co daje możliwość relaksu po zwiedzaniu. Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Chorwacji, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji lub Neum) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - 115 EUR/os, płatne obligatoryjnie u pilota na miejscu.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.7
Program wycieczki
5.7
Pilot
5.4
Transport
5.2
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.