Opinie klientów o Jadran

4.5 /6
35 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.4
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
3.2
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
2.5
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta, Warszawa 09.09.2014

Vela Luka - hotel Posejdon - wrażenia bardzo pozytywne :)

Ze względu na remont hotelu Jadran byliśmy zakwaterowani w hotelu Posejdon, który okazał się bardzo przyjemnym i sympatycznym miejscem. Hotel położony nad samym morzem, z własną małą plażą, dobrym jedzeniem oraz pięknym widokiem na zatokę i miasto Vela Luka. Czas umila mnóstwo atrakcji serwowanych przez Panią Animatorkę z Rainbow :) Polecam wyjazd na wyspę Korculę, ponieważ miejsce jest naprawdę przepiękne!

6.0/6

Aga 09.07.2017
Termin pobytu: sierpień 2017

Gdzie te plaże? !

Hotel w fajnym miejscu ale bez plaży a to co niektórzy nazywają plaża to niestety kamieniolom:(

6.0/6

Jolanta 06.07.2019

Świetne wakacje z Rainbow

Świetny wyjazd, dobrze zorganizowany, głowa o nic nie boli, bowiem Rainbow zadbał o wszystko.

6.0/6

Dzidka 22.09.2017

Wczasy - wypoczynek

Kolejny raz korzystam z usług biura RAINBOW i jestem zadowolona z obsługi. Zakupu wczasów dokonałam przez internet. Kontakt z biurem zarówno mailowy jak i telefoniczny był bardzo dobry. Wycieczka organizacyjnie była na profesjonalnym poziomie tz. trzeba się wczytać w program, hotel, okolicę, pogodę, transport itd i nie ma rozczarowań. Panie rezydentki miłe, pomocne i informowały wszystkich na bieżąco. Autokary już czekały na lotnisku, transport w super warunkach, na promie każdy wiedział jak będzie wyglądał transport a jak ktoś nie pooglądał na mapie jaka to odległość ta zong. W hotelu spotkanie i wszystko wiadomo. Pogoda jak na zamówienie. Wczasy bardzo udane. POLECAMY.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem