Opinie klientów o Brzet

4.6 /6
86 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
5.4
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
3.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, Raków Duży 26.05.2015

Miejsce gdzie mogłabym mieszkać

Miasto Omisz jest przepiękne, hotel położony pomiędzy górami,a morzem. Od plaży dzieli jedynie ulica. Stare miasto cudne, kamienice i wąskie uliczki bardzo mnie zauroczyły. Do tego wszystkiego palmy rosnące w przydomowych ogródkach, no i słońce, dużo słońca. Klimat stworzony dla mnie.

6.0/6

Marta, Gdynia 15.07.2014

Świetna baza wypadowa

Brzet jest świetnie usytułowany, blisko centrum Omisia, przy pięknej plaży z niesamowitym widokiem. Sam hotel raczej skromny, ale czysty, z miłą pomocną obsługą! Jedzenie ok. Podsumowując polecam jeżeli jedziecie z nastawieniem na zwiedzanie, a nie życie hotelowe.

6.0/6

Daniel, Warszawa 07.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Super miejsce

Plaża bardzo blisko. Dzięki temu ze jest to mniejsza plaża w Omisiu to nawet w pełnym sezonie nie ma tłoku i zawsze znajdzie się miejsce. Stołówka dobra, personel przemiły i dużo rozumieją po polsku. Pokój klimatyzowany i czysty.

6.0/6

Monika, --- 21.03.2023

Odpoczynek....

Polecam...położenie hotelu..super... bardzo blisko morza... Do miasta Omiś spacer ok 30 minut- z robieniem zdjęć do godziny. Byłam w miesiącu wrzesień... Spokojnie... Malowniczy masyw Gór Biokovo...
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem