Opinie klientów o Gran Playabella

5.2 /6
31 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.9
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

D.J., Warszawa 07.07.2015

Wspaniały wypoczynek!!!

Biuro zadbało o to abyśmy się dobrze czuli na miejscu. Pierwszego dnia pobytu nie tylko otrzymaliśmy mapkę okolicy, ale również dwie sympatyczne panie animatorki - Dasza i Hanna - oprowadziły nas po okolicy, wskazując najważniejsze miejsca i udzielając porad (np. nt. restauracji lub zakupów). Bardzo ciekawe wycieczki (m.in. do Sewilli i Rondy) z pilotem - Panem Pawłem. Pan Paweł nie tylko zadbał o to abyśmy zrealizowali program wycieczek ale dodatkowo prawie cały czas przekazywał bardzo ciekawe informacje, w tym wiele takich, których w przewodnikach raczej nie znajdziemy. Poza tym posługiwał się piękną, poprawną polszczyzną i pomimo 11 letniego pobytu w Hiszpanii nie brakowało mu określeń w naszym języku. Może warto aby niektórzy "celebryci", "managerowie" itp. brali przykład (ale ktoś musiałby im zasponsorować "event" w Andaluzji ;-)). Hotel czysty i zadbany. Sympatyczna obsługa. Położony przy samej plaży. Szeroka i niezatłoczona plaża z widokiem na Gibraltar (przy niezamglonym powietrzu). Możliwość kilometrowych spacerów wzdłuż brzegu morza. Okolica spokojna, willowa, z dala od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce dla chcących wypocząć lub z małymi dziećmi. Nie nadaje się dla osób potrzebujących atrakcji typu: dyskoteka, deptak z dużą ilością sklepów, sklepików, kawiarenek itp. POLECAMY!!!

6.0/6

Wiktor, Warszawa 14.10.2015

Udany i godny polecenia pobyt

Udany pobyt w hotelu Playabella to fundament wspomnień z Hiszpanii, jakie przywieźliśmy ze sobą do Polski. Moim zdaniem, a od razu uprzedzę, że jestem osobą wymagającą od innych (ale i od siebie) hotel, wyżywienie, obsługa zasługują na najwyższą ocenę. Polecam wyjazd rodzinom z dziećmi, parom, małżeństwom niezależnie od stażu, przyjaciółkom ... wszystkim. Każdy niezależnie od wielu i predyspozycji znajdzie coś dla siebie. Liczne atrakcje w hotelu, dobry kontakt z rezydentem i opiekunami stacjonarnymi, zadbany basen, bliskość plaży, dbałość o porządek w hotelu, restauracjach, gastronomia na podniebienia każdego!!! Trudno znaleźć nawet najmniejszą wadę - może jedynie niechęć niektórych, ale to tylko niektórych, pracowników obsługi hotelu do posługiwania się językiem angielskim. Jednak z drugiej trony się nie dziwię - to my tam jesteśmy gośćmi a Oni gospodarzami. Jednak to urok całej Hiszpanii! Jednak osoby w recepcji, kelnerzy w hotelowych restauracjach bez problemu posługują się już tym językiem. Szczerze polecam!

6.0/6

Madzia, 27.09.2015

ZADOWOLENI

Hotel godny polecenia, czysto miło i przyjemnie. Posiłki zróżnicowane, mało przyprawione co prawda, ale każdy może wtedy doprawić pod siebie :) a ogromny plus dla hotelu za znalezienie zguby - odzyskałam swoje rzeczy, które zostały po naszej wyprowadzce.

6.0/6

Marcin, Lublin 06.09.2015

Andaluzja na wesoło

Pobyt niezwykle udany od samego początku. Pokoje przestronne, czyste, codziennie sprzątane itd. Restauracje hotelowe na bardzo wysokim poziomie, jedyne do czego się można przyczepić to brak widelca i szczypiec do krabów :) Kuchnia nie tylko europejska ale również lokalna. Duży wybór owoców morza i świeżych ryb. Karta alkoholi bardzo bogata i to wszystko w ramach all inclusive. Opieka rezydenta zbędna ale jest na każde zawołanie podobnie jak animatorki. Pobyt godny polecenia szczególnie dla rodzin z dziećmi. Plaża jest zaraz przy hotelu, samo morze podczas naszego pobytu nie było zbyt łaskawe - potężne fale uniemożliwiały pływanie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem