Cuda Świata - Machu Picchu

5.5/6 (213 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Cuda Świata - Machu Picchu
Galeria (27)
Cuda Świata - Machu Picchu
Cuda Świata - Machu Picchu
Cuda Świata - Machu Picchu
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.4
Obsługa hotelowa
5.0
Pilot
5.6
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.0
Program wycieczki
5.4
Rezydent
6.0
Transport
5.3
Wyżywienie
5.4
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Magda, Szczecin 29.06.2017
Termin pobytu: listopad 2017

Po stokroć warto !!!

Peru to dziki kraj, różnorodny kulturowo, geograficznie i przyrodniczo (od dżungli do pustyni). Bogaty w kolory, przepiękne widoki, liczne gatunki zwierząt i ptaków oraz wspaniałe zabytki. Jechaliśmy przez pustynie, równiny, stepy, nad brzegiem oceanu, przez doliny i piękne góry. Pogoda akurat w czasie naszego pobytu także spisała się nieźle i chociaż oczywiście ubranie na cebulkę bo różne temperatury było konieczne, to padało tylko 2 dni i z przerwami :-) Impreza do Peru jest generalnie bardzo dobrze przygotowana. Samo Machu Picchu robi wrażenie, dojazd pociągiem do podnóży gór również, cały dzień jeżeli jest ładna pogoda (a była) to niezapomniane wspomnienia !!! W samym Machu Picchu już raczej nikt nie ma choroby wysokościowej bo jest położone poniżej 3000m, natomiast rzeczywiście każdy w mniejszym czy większym stopniu na pewno odczuje wysokość powyżej 4000m: przynajmniej ból głowy, kołatanie serca, zadyszkę itd. i oby tylko tyle. U nas było więcej cięższych przypadków ale to raczej się jeszcze przyplątał jakiś wirus i w pakiecie 6 osób wzywało lekarza (gorączka, biegunka, wymioty itp.).

6.0/6

Rafał, Warszawa 21.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Przygoda życia

Wyprawa z biurem podróży Rainbow do Peru była niesamowita! To jedna z najlepszych wycieczek objazdowych, jakie mieliśmy okazję zrealizować. Program był doskonale zorganizowany, bez zbędnych przystanków czy atrakcji na siłę. Przewodnik, Henryk, był niezwykle kompetentny i pasjonujący, co sprawiło, że każdy element programu był pełen fascynujących odkryć. Hotele były w dobrym standardzie, a każdy dzień przynosił nowe, ekscytujące miejsca do zwiedzania. Machu Picchu to oczywiście niezapomniane wrażenie, które pozostawiło w naszej pamięci niezatarte piękno Peru. Dziękujemy Rainbow za niezapomnianą przygodę! 🇵🇪
Pokaż więcej opinii (211)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem