Opinie klientów o Constantinos the Great Beach Hotel

5.0 /6
10 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
4.7
Plaża
5.6
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AGNIESZKA, Lublin 24.11.2014

Cypr po sezonie

Cypr po sezonie polecam osobom szukającym świętego spokoju. Mało ludzi, a pogoda nadal piękna, morze cieplutkie (choć dość wysoka fala). Żadnych dyskotek i umc-umc muzyczki przy basenie. Rozkosz!

6.0/6

Rafał, Warszawa 11.11.2019

Świetny hotel bezpośrednio przy plaży

Trochę dzięki pogodzie, ale wakacje w listopadzie były bardzo udane. Polecam poprosić pokój na 4 piętrze z widokiem na basen. Pierwszy dostaliśmy od strony budowy, ale udało się po jednej nocy zmienić. Pokoje na najwyższym piętrze świeżo wyremontowane z obsługą smart home i świetnym widokiem na plażę, morze i Fig Tree Bay. Jedzenie świetne, obsługa również. Polecam!

6.0/6

EWA, Warszawa 03.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Listopad na Cyprze

Pobyt bardzo udany, przemiła obsługa , super jedzenie.Hotel położony przy samej plaży. Przesympatyczny i służący pomocą rezydent Pan Adrian. Bardzo chętnie wrócimy.

6.0/6

Katarzyna, Zabrze 13.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Protaras- niezapomniane wakacje

Cypr wciąga jak bagna na Podlasiu! Cudowny kraj, piękny hotel z rewelacyjnym widokiem i usytuowaniem, obsługa świetna. Nawet jakbym chciała się do czegoś przyczepić, to nie mam do czego.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem