Opinie klientów o Apartamenty Palace Budva

5.5 /6
Atrakcje dla dzieci
5.4
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.5
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Danuta, Mierzyn 24.02.2023
Termin pobytu: czerwiec 2022

znakomity

Apartament bardzo ładny z balkonem, nowy, czysty, odpowiednio wyposażony. Łóżko bardzo wygodne, pościel czysta, poduszki miękkie. Byliśmy bardzo zadowoleni. A gospodarz wspaniały, uprzejmy i pomocny.

6.0/6

Dariusz 06.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Polecam Apartment

Bardzo przyjemny pobyt, wygodne i czyste pokoje, zaplecze kuchenne ok. Gospodarze mili. Wifi i klimatyzacja ok. Blisko sklepik, restauracja Irena😋, do plaży spacerek dla zdrowotności 😁👍

6.0/6

JOANNA KATARZYNA, OLSZTYN 24.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

George Byron powiedział: „Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem zdarzyło się na czarnogórskim wybrzeżu”.

George Byron powiedział: „Gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem zdarzyło się na czarnogórskim wybrzeżu”. I rzeczywiście. Przepiękne widoki, wspaniała pogoda, ciepłe morze, przemili ludzie. To w kilku słowach – Czarnogóra. Główny kurort – Budva. Turystyczna stolica kraju, czasem określana jest jako Los Angeles Czarnogóry. Nigdy nie zasypia, a dźwięki bałkańskiej muzyki dobiegają ze wszystkich ulic. Najstarsze i najpiękniejsze miasto Czarnogóry. Leży w centrum regionu zwanego Riwierą Budvańską, a jej plaże należą do najpiękniejszych nad Adriatykiem. Zatoka Kotorska i fiordy Adriatyku, Kotor, średniowieczne miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Całe Stare Miasto otaczają mury – zarówno od strony gór, jak i morza. Do najważniejszych zabytków Kotoru należy romańska katedra św. Tripuna z XII wieku, w której znajduje się skarbiec (Relikvijar) pełen obrazów i wyrobów złotniczych. Njeguši czyli kulinarne serce Czarnogóry, do którego wspinaliśmy się (autokarem) pokonując 25 serpentyn. Degustacja lokalnych produktów, serów, suszonej szynki zakończyła się rakiją 😉 Cetinje - dawna czarnogórska stolica, do dzisiaj nosi taki właśnie, honorowy tytuł, z Bilardówką – pałacem zbudowanym w 1838 r., Pałacem króla Mikołaja, Niebieskim Pałacem – wybudowanym w stylu późnego imperium w latach 1894–1895 dla księcia Daniela, następcy tronu Czarnogóry (budynek jest obecnie rezydencją prezydenta Czarnogóry). Niezapomniany rejs po Adriatyku, gdzie mogliśmy zobaczyć wysepkę Świętego Stefana, kiedyś zwykłą rybacką wioskę, dziś połączoną z lądem groblę, przekształconą w hotel dla gwiazd 😉 Z Czarnogóry przywieźliśmy 2,5 tyś zdjęć 😊, wspaniałe wspomnienia …. i opaleniznę 😊

6.0/6

Grzegorz, Lublin 12.08.2022

Zwiedzanie Budvy

Apartamenty zadbane, czyste, systematycznie sprzątane i dostatecznie wyposażone (garnki, naczynia, ściereczki). Obsługa pomocna i miła. Odległość do plaży to około 900 m a do centrum starego miasta około 2,5 km. Położenie pozwala odpocząć od gwaru miasta a jednocześnie spacerkiem dostać się do centrum. W pobliżu sklepy, piekarnie i restauracje. Należy pamiętać że wybór apartamentów to "wakacje w mieście", wokół dużo aut i korków, a miasto nie zasypia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem