ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Promocje

Bar wakacje

Sortuj: od najniższej ceny

Znaleziono 6 ofert

Bar
Bar

Czarnogóra

Region: Bar

Waluta: EUR

Powierzchnia: 0 km2

Wczasy w Bar – słynnym kurorcie w Czarnogórze

Chcesz pochwalić się znajomym, że „lecisz do Baru” na wakacje? Na pewno będą mieli zdziwione miny! Bar nie ma jednak kompletnie nic wspólnego ze słynną miejscówką na mieście – jest to bowiem nazwa… przepięknego miasta w Czarnogórze! Bar to miasto nadmorskie, jakie stanowi największy port bałkańskiego państwa. To szalenie ważny węzeł komunikacyjny, a także miasto znane z połączenia kultury Wschodniej i Zachodniej. Zdecydowanie, to magiczne miejsce na mapie Czarnogóry, w którym można znaleźć świetną bazę noclegową i spędzić tu niezapomniane chwile!

Czarnogórski Bar i wakacje nad ciepłym Adriatykiem
Jeżeli chcesz wypocząć od codzienności i „złapać” trochę słońca, w mieście Bar na pewno uda się tego dokonać! Riwiera Barska nie od dziś przyciąga turystów swoim ciepłym klimatem, krystalicznie czystą wodą Morza Adriatyckiego i ciepłymi plażami. Można tu również uprawiać wiele sportów wodnych, co czyni miejscowość Bar na wczasy wręcz… doskonałą – nie tylko dla fanów plażowania, ale i aktywnego spędzania czasu na wakacjach. Czarnogórskie wybrzeże zdecydowanie warte jest zobaczenia – zwłaszcza, że otoczone jest oliwnymi gajami, błękitem wielkiej wody i zielenią pasm górskich, które otaczają miejscowość z każdej strony.

Bar czyli wczasy w cieniu zabytków
Oprócz spędzania miłych chwil na plaży, warto będzie również nieco pozwiedzać. Wybierz się zatem na Stare Miasto i odwiedź Stary Bar – możesz tam usiąść pod najstarszym drzewem oliwnym na całym świecie! To drzewo nazywa się Stara Maslina i ma aż 2500 lat – warto będzie wybrać się tam i poczuć jego starożytną energię. Przekonaj się, jak wiele skrywają w sobie również ruiny Starego Miasta Bar. Wakacje spędzone w tym miejscu pozwolą Ci odkryć wiele „perełek” architektury starożytnej – jak bramę miejską bądź cytadelę. Warto będzie również udać się na wycieczkę nad Jezioro Szkoderskie, aby podziwiać w jego okolicy cuda natury! Koniecznie odwiedź Bar –czyli jedno z najbardziej słonecznych miast w południowej części Czarnogóry. Poleniuchuj trochę na plaży, zachłyśnij się starożytną historią, skosztuj lokalnych przysmaków i spędź w Bar wymarzone wczasy!

Opinie o Bar:

5.4/6

Ocena ogólna Bar

5.0 / 6
Stari Bar - polecam

Niedaleko Dobrej Vody, można jechać taksówką. Bardzo ciekawe miejsce , przepiękne. Ruiny zamku i kolorowa uliczka ze wspaniałymi, klimatycznymi malutkimi lokalami z przepysznym jedzeniem.Dodał(a):
Maria, 2021.09.07
6.0 / 6
Miasto warte odwiedzenia.

Urokliwa miejscowość z ładną plażą.Port z połączeniem promowym do Włoch. Koniecznie trzeba zobaczyć Stary Bar, oddalony od centrum - dłuższy spacer bądź taksówka.Dodał(a):
Adam, Poznań, 2021.09.27
5.0 / 6
Miasta zwiedzane

Piękne stare miasto z historią. Dotknięte trzęsieniem ziemi. Szkoda, że starówka nie została odbudowana. Fajna atmosfera na ulicy z kafejkami i sklepami.Dodał(a):
Malgorzata, Radom, 2021.09.10
5.0 / 6
Bar

Najbliższe większe miasto względem naszego miejsca pobytu. Pięknie położone i nie tak zatłoczone i skomercjalizowane jak np. Budva.Dodał(a):
Marek, Białystok, 2021.09.26
6.0 / 6
Niezwykłe miasto.

Ciekawa szeroka plaża. Blisko plaży port. W centrum miasta znajduje się niezwykła cerkiew. Na wzgórzu ruiny Starego Baru.Dodał(a):
Artur, Wałcz, 2021.08.01
6.0 / 6
Coś niesamowitego

Jak opinia o samym państwie - malowniczo, ceny odpowiednie na "polską kieszeń", wszędzie blisko, ludność dość gęsto skumulowana, przyjazna komunikacja, ruch na drogach odczuwalny, lecz nie uciążliwy - jak najbardziej można przyjechać samochodem z Polski (z resztą - sporo tablic rej. PL było widać w okolicy).Dodał(a):
Daniel, okolice Poznania, 2020.12.28
6.0 / 6
Bar

Piękne miasto i nowe i Stary Bar. Jeśli lubimy zwiedzanie to na pewno nas nie zawiedzie i nie rozczarujeDodał(a):
MALGORZATA, PRZEZCHLEBIE, 2019.09.29
5.0 / 6
Bar

"gdy rodziła się nasza planeta, najpiękniejsze spotkanie morza z lądem przypadło czarnogórskiemu wybrzeżu".G. Byron.Dodał(a):
Tamara, Zabrze, 2019.09.04
4.0 / 6
Canj - jestem na NIE

Polecam Czarnogórę, jednak proponuję wybrać jakąś większą miejscowość pod względem turystycznym. Odwiedzona przez nas miejsowość Canj to taki ubogi kuzyn Sosnowca - nic tam nie ma, NICDodał(a):
MAGDALENA, Radom, 2019.09.01
4.0 / 6
Dobra Voda.

Malutkie miasteczko z dwiema plażami i zbyt duża ilością ludzi. Knajpki i sklepy z pamiątkami są tylko w pierwszej linii brzegowej. W drugiej nie ma nic...Dodał(a):
Jarek, 2019.08.26