Wczasy w Podgoricy - co musisz wiedzieć?

  • O Podgoricy
  • Opinie
  • Pogoda

Podgorica

Podgorica to największe miasto, a zarazem stolica Czarnogóry. Położone w południowej części tego kraju jest doskonałym punktem wypadowym do wycieczek objazdowych. Z Podgoricy bowiem w łatwy i wygodny sposób można dostać zarówno na najpopularniejsze plaże czarnogórskiego wybrzeża oraz do uwielbianych przez turystów ośrodków narciarskich. W samej Podgoricy warto jednak spędzić choć część swojego urlopu. Senny klimat miasta szybko udziela się odwiedzającym je turystom, którzy mogą mieć wrażenie, że czas naprawdę tu zwalnia. W Podgoricy warto zobaczyć mosty przewieszone nad rzeką Moraca, plac Trg Vojvode Osmanagića z zabytkową wieżą zegarową czy choćby prawosławne świątynie, a wszystko najlepiej podczas wieczornych spacerów, które w Podgoricy są lokalną tradycją.

Opinie o Podgoricy

Podgoricy
5.5 /6

Bliżej , pewniej i lepiej niż nad Bałtykiem

Wszystko na miejscu na 102% i OK Przetestowane Sprawdzone osobiście 3 razy tylko kupować i wypoczywać bo samolotem 1,20h z Katowic
Dodał(a):
BaMirRyś, Mikołów, 16.06.2021
4.0 /6

Podgorca

Bliżej znana z lotniska... wiemy ze jest jest stolica Czarnogóry . .. miasto zabytkowe , które zdołało odbudować się po wojnie
Dodał(a):
MALGORZATA, PRZEZCHLEBIE, 29.09.2019
4.0 /6

Podgorica - nieznane miasto

Podgorica to mało znane miasto, głównie się przez nie przejeżdża, największe wrażenie robi port lotniczy, naokoło którego jest piękny ogród a za ogrodem rozciągają się góry.
Dodał(a):
Iwona, Złotniki, 14.07.2019
4.5/6 Ocena ogólna Podgoricy

Pogoda w Podgoricy

Bardzo ciepły klimat w położonej niedaleko wybrzeża Podgoricy powoduje, że lata są tutaj upalne i długie. Świetna pogoda zaczyna się już w maju, a w czerwcu, lipcu i sierpniu temperatura w Podgoricy wynosi zwykle od 25°C do 30°C.
Nieco chłodniejsza zima jest krótka, a termometry wskazują najczęściej od 5°C do 10°C. Pomiędzy listopadem, a lutym mogą jednak zdarzać się częstsze opady deszczu.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon