ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Podgorica, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Podgorica
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Podgorica wakacje

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Podgorica
Samolot
państwo kraj
flaga
Czarnogóra
Region: Podgorica
Waluta: EUR
Powierzchnia: 1,399 km 2
Liczba ludności: 187,085
Podgorica to największe miasto, a zarazem stolica Czarnogóry. Położone w południowej części tego kraju jest doskonałym punktem wypadowym do wycieczek objazdowych. Z Podgoricy bowiem w łatwy i wygodny sposób można dostać zarówno na najpopularniejsze plaże czarnogórskiego wybrzeża oraz do uwielbianych przez turystów ośrodków narciarskich. W samej Podgoricy warto jednak spędzić choć część swojego urlopu. Senny klimat miasta szybko udziela się odwiedzającym je turystom, którzy mogą mieć wrażenie, że czas naprawdę tu zwalnia. W Podgoricy warto zobaczyć mosty przewieszone nad rzeką Moraca, plac Trg Vojvode Osmanagića z zabytkową wieżą zegarową czy choćby prawosławne świątynie, a wszystko najlepiej podczas wieczornych spacerów, które w Podgoricy są lokalną tradycją.

Opinie o Podgoricy:

5.1/6
Ocena ogólna Podgorica
6.0 / 6
Miasto warto zobaczyć.

Dawny Titograd, gdzie wpływy socjalizmu są jeszcze widoczne. Otoczone górami. Posiada jedno z dwóch głównych lotnisk w Czarnogórze.Dodał(a):
Adam, Poznań, 2021.09.27
6.0 / 6
Ładowanie na lotnisku

W tej miejscowości odbyło się lądowane jak i start. Miasto typowe do pracy dla Czarnogóran. Piękne ulice i dużo nowych budynków.Dodał(a):
Krzysztof, Opole, 2021.08.08
5.5 / 6
Bliżej , pewniej i lepiej niż nad Bałtykiem

Wszystko na miejscu na 102% i OK Przetestowane Sprawdzone osobiście 3 razy tylko kupować i wypoczywać bo samolotem 1,20h z KatowicDodał(a):
BaMirRyś, Mikołów, 2021.06.16
4.0 / 6
Podgorca

Bliżej znana z lotniska... wiemy ze jest jest stolica Czarnogóry . .. miasto zabytkowe , które zdołało odbudować się po wojnieDodał(a):
MALGORZATA, PRZEZCHLEBIE, 2019.09.29
4.0 / 6
Podgorica - nieznane miasto

Podgorica to mało znane miasto, głównie się przez nie przejeżdża, największe wrażenie robi port lotniczy, naokoło którego jest piękny ogród a za ogrodem rozciągają się góry.Dodał(a):
Iwona, Złotniki, 2019.07.14