Dominicana completa

5.5/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Dominicana completa
Galeria (15)
Dominicana completa
Dominicana completa
Dominicana completa
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
6.0
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.5
Transport
4.5
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Andrzej Krupski 07.03.2024

Objazd Dominikany w programie "Dominikana completta"

Wspaniała wycieczka profesjonalnie zorganizowana.Przewodniczka,która z nami objeżdżała Dominikanę od 18.02 do 25.02.2024 Pani Katarzyna to osoba o ogromnej wiedzy,która przekazywała nam ogrom wiadomości na temat dominikany i nie tylko,bardzo pomocna dla każdego uczestnika w załatwianiu praktycznie wszystkiego co od niej oczekiwali Byliśmy pewni,że z Panią Kasią bezpiecznie przejedziemy Dominikanę od Atlantyku po Morze Karaibskie od Puerto Plata do granicy Haiti.Warto było.!!!!!!!! Andrzej Krupski

5.0/6

ANDRZEJ, Świdnica 05.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Dominikana completa

Zawzięliśmy się żeby zrealizować objazd Dominikany wg propozycji Dominikana completa. W roku ubiegłym nie zebrano grupy i w tym roku pomimo początkowych perturbacji z terminem i miejscem wylotu nasz wyjazd doszedł do skutku. Oceniając z perspektywy czasu, to wyjazd z Katowic we czwartek byłby bardziej szczęśliwy dla realizacji programu. Nieporozumieniem było jednak połączenie w początkowym objeździe Karaibskiej ślicznotki z Dominikaną completa. Grupa zdecydowanie za duża (38 osób) i w hotelach, i na parkingach i podczas zwiedzania (na plus należy zaliczyć, że grupa była zdyscyplinowanie w miarę punktualna). Przy realizacji objazdu wg programu Dominikana completa kiedy zostało nas 18 osób i zwiedzanie i postoje i zakwaterowanie i mobilność grupy już zdecydowanie się poprawiła i nie była tak męcząca jak początkowo. Pilotka Kasia i lokalny pilot Stefan rewelacyjni. Kasia posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi ją przekazać trafiając do najbardziej wybrednych. Stefan zorganizowany, uporządkowany, pilnujący wszystkiego, zawsze na straży i zawsze służący pomocą. Jeśli można to starć się żeby z grupami na objeździe był Stefan, a grupa na pewno będzie zadowolona. Hotel po przyjeździe chyba najgorszy ze wszystkich na trasie. W tym roku zakwaterowano nas w pokojach po lewej stronie od recepcji ( ubiegłym byliśmy w części prawej) niebo a ziemia. Inny świat. Pokoje wymagały pilnego remontu. Ręczniki postrzępione i sine, pościel nie pierwszej świeżości... Należałoby zrezygnować z tego hotelu. Hotel na pobyt Senator niby 5 gwiazdek ale te gwiazdki od ubiegłego roku wyraźnie straciły blask i poodpadały (chyba można go sklasyfikować jako 3 gwiazdkowy i to słaby). Ta ocena jest zbieżna z ocena ludzi z którymi rozmawialiśmy (byli 6 raz z Kanady i twierdzą, że ostatni z powodu obniżenia standardu). Od 5 rano rozpoczynała się bitwa o leżaki. Po 8 nie było szans ani przy basenach ani nad oceanem. Wszystko zajęte z tego połowa wyłącznie ręcznikami!!! Z ręcznikami też kłopoty, albo nie było ręczników albo nie było można oddać bo brakowało kart wymiany ?? W pokoju jeden kosz nie wyłożony workiem i otwarty. Smród ... w pokoju brak kosza. W łazience brak kosmetyków: szamponu i żelu do kąpania przez cały okres pobytu. Spokój na terenie ośrodka zakłócała grupa pijanej młodzieży angielskiej, której się wydawała, że jest sama i nikt z ochrony nie reagował.
Pokaż wszystkie opinie

Dominikana - Filmowy świat Rainbow

Atrakcje Puerto Plata w Dominikanie. City Tour z Rainbow | R.pl

Atrakcje Puerto Plata w Dominikanie. City Tour z Rainbow

Prawdziwa Dominikana z Rainbow | R.pl

Prawdziwa Dominikana z Rainbow

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem na Dominikanę | R.pl

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem na Dominikanę

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem