Wczasy na Półwyspie Samana - co musisz wiedzieć?

  • O Półwyspie Samana
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Półwyspie Samana

półwysep Samana

Stolica:
Dominikana
Waluta:
DOP
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
241 104

Kameralne, malownicze plaże ze śnieżnobiałym piaskiem, palmy, krystaliczne wody Morza Karaibskiego… jednym słowem: pełen relaks i rajski wypoczynek. Marzą Ci się takie wakacje all inclusive? Półwysep Samana na Dominikanie czeka! Jedna z najpiękniejszych zatok na świecie, którą zobaczysz odwiedzając właśnie Półwysep Samana, to doskonała propozycja dla miłośników egzotycznych wakacji – także na last minute. Tu gorąca atmosfera wynika nie tylko z wysokich temperatur. Mieszkańcy Dominikany zapewnią Ci doskonałą zabawę od rana do późnej nocy – w rytmie najlepszej salsy, rumby i innych latynoskich dźwięków. Półwysep Samana to również dobre miejsce, jeśli marzy Ci się wycieczka objazdowa. Wybierz się na morze, by poobserwować humbaki, czy do wytwórni rumu, by Twoje wakacje były jeszcze ciekawsze!

Opinie o Półwyspie Samana

Półwyspie Samana
6.0 /6

Na prawdę warto tam się wybrać

Byłem już na Dominikanie 3 razy i ten region jest na prawdę piękny, rajskie plaże z białym piaskiem i palmami kokosowymi :)

Dodał(a):
Grzechu, 05.02.2019
6.0/6 Ocena ogólna Półwyspie Samana

Pogoda w Półwyspie Samana

Gorący klimat na Półwyspie Samana sprawia, że doskonała pogoda utrzymuje się tutaj właściwie przez cały rok. W ciągu dnia mogą jednak zdarzać się duże wahania temperatur – od ok. 20°C do nawet 32°C.
Najbardziej upalny okres trwa od maja do października, ale wtedy na Półwyspie Samana częściej występują także opady. Trwają jednak zwykle krótko i nie są bardzo uciążliwe.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon