Meczet Szejka Zayeda, Abu Dhabi

Dubai Marina, Dubaj

Burj Khalifa, Dubaj

Madinat Jumeirah, Dubaj

Lokalne przyprawy

Dubai Marina, Dubaj

Burj Al-Arab, Dubaj

Saadiyat Island, Abu Dhabi

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Palm Jumeirah

Pokaz fontann, Dubaj

Złoto

Meczet Szejka Zayeda, Abu Dhabi

Dubaj i Abu Zabi - orientalny eliksir

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Egzotyka 19/20 - Przedsprzedaż Wycieczka samolotem
Dubaj – najdroższe budowle świata - do zobaczenia w weekend! • Burj Khalifa - najwyższy drapacz chmur na świecie • Abu Zabi – imponujący Meczet Szejka Zayeda • Ferrari World (fakultatywnie)

Terminy i ceny wycieczki 30

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 lub 3 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot do Dubaju. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju (lub okolicy). Zakwaterowanie i nocleg (w tym dniu nie ma fakultatywnej obiadokolacji w hotelu).

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo około 30 USD/os.). Kolejno przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim akwarium Lost Chambers zamieszkiwane przez około 65000 morskich zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie będzie okazja sfotografowania jednej z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązującego kształtem do żagla hotelu Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Przejazd do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski a następnie do ogrodów Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo, zwykle od przełomu listopada i grudnia). Na koniec odwiedzimy Ras Al Khor Sanctuary, gdzie podejdziemy do kilkuset flamingów brodzących w naturalnych warunkach w rozległym ogrodzie i zrobimy zdjęcia z tymi niezwykłymi ptakami. Powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy; obiadokolacja (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa ok. 100km)

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (razem 4 rozpoczęte doby hotelowe w Dubaju lub okolicy).
Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie: śniadania a za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych); napoje do kolacji dodatkowo płatne. Do dyspozycji gości: na terenie hotelu najczęściej: restauracja, bar, recepcja, sejf
Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu: restauracja, bar, recepcja, sejf.
Pokoje
Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie
Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych); napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Wizy
Od obywateli polskich nie jest wymagana wiza przy wjeździe do Emiratów Arabskich. Do wjazdu na teren Emiratów Arabskich wymagany jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki (powrotu).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienie: śniadania; obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 135 USD/os, płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok. 20 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach); innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (2) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
 
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon