Madinat Jumeirah oraz Burj Al-Arab, Dubaj

Meczet Szejka Zayeda, Abu Dhabi

Burj Khalifa, Dubaj

Madinat Jumeirah, Dubaj

Saadiyat Island, Abu Dhabi

Promenada Corniche, Abu Dhabi

Złoto

Qasr al-Hosn, Abu Dhabi

Al Fahidi, Dubaj

Dubai Marina, Dubaj

Dubai Creek, Dubaj

Palm Jumeirah, Dubaj

Pokaz fontann, Dubaj

Złoto

Meczet Szejka Zayeda, Abu Dhabi

Abu Dhabi

Egzotyka Light – Emiraty Arabskie (ex. Dubaj Jest Naj)

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.4 /6 ( 87 opinii ) Król Egzotyki
Wycieczka samolotem
Dubaj – najdroższe budowle świata • Burj Khalifa - najwyższy drapacz chmur na świecie • Abu Zabi – imponujący Meczet Szejka Zayeda • wypoczynek w wybranym hotelu nad morzem (4 noce)

Terminy i ceny wycieczki 33

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 9

4.9 /6 (7 opinii)
Ibis Deira
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 4 dni

5.8 /6 (4 opinie)
Holiday Inn Al Barsha
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +83 zł / za osobę 4 dni

5.7 /6 (8 opinii)
Novotel Deira City Centre
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +83 zł / za osobę 4 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Wylot z Polski. Zbiórka na lotnisku, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Emiratów Arabskich. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju lub okolicy. Zakwaterowanie, nocleg. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejazd do finansowej dzielnicy Dubaju. Odwiedzimy w niej największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Wjedziemy także na taras widokowy najwyższego budynku świata, Burdż Chalify. Po południu czas wolny; dla chętnych proponujemy półdniową wycieczkę na pustynne safari (6-os. samochody terenowe, z napędem na 4 koła). W ramach safari m.in.: przejazd samochodami po wydmach, przejażdżka wielbłądem, tatuaże z henny, pokaz tańca brzucha, kolacja z daniami z grilla. Koszt ok. 75 USD. Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. Obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Dubaju lub okolicy podczas objazdu (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (4 rozpoczęte doby hotelowe).
Pokoje: wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie podczas objazdu: śniadania a za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych); napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu
Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja, sejf
Wizy
Od obywateli polskich nie jest wymagana wiza przy wjeździe do Emiratów Arabskich. Do wjazdu na teren Emiratów Arabskich wymagany jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki (powrotu).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu: podczas objazdu (3 rozpoczęte doby hotelowe w Dubaju) oraz w wybranym hotelu podczas pobytu (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienie: śniadania (3) oraz posiłki jak w opisie wybranego hotelu podczas pobytu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu i pobytu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok.180 USD od osoby, płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok. 15 USD/pokój/objazd), depozytu oraz taksy podczas wypoczynku (4 dni) – wysokość depozytu i taksy uzależniona od hotelu, innych wydatków osobistych.
W Emiratach (przy przedłużeniu imprezy w części pobytowej), taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelach 3* ok 10 AED za pokój za dobę, w hotelach 4* ok 15 AED za pokój za dobę. w hotelach 5* ok 20 AED za pokój za dobę.
Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (2) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
 
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Depozyty w hotelach (dot. części pobytowej)
Wiele hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pobiera depozyt. Wysokość depozytu uzależniona jest od hotelu. O szczegółach dotyczących wysokości depozytów Klienci zostaną poinformowaniu na miejscu.
Informujemy ponadto, że dopuszczalne są następujące formy uiszczenia depozytu:
1 Blokada środków na karcie kredytowej, odblokowanie następuje przy wykwaterowaniu.
2 Płatność kartą płatniczą, środki zwrócone będą przy wykwaterowaniu w gotówce w walucie lokalnej. 3 Płatność gotówką w USD, EUR lub walucie lokalnej, zwrot przy wykwaterowaniu w walucie lokalnej.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa od 04.11.2019 do 13.04.2020. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

Dodaj opinię

5.4

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon