Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.1
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Transport
5.4
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zbigniew, Rudawa 16.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Kuba light

Kuba to wyspa którą każdy młody człowiek powinien zobaczyć po to by uświadomił sobie jak żyli w komunizmie jego przodkowie! Wyjazd uważam za bardzo udany i uczący pokory!!!!!!

6.0/6

Marek Andrzej Mróz, Goleniów 23.12.2017
Termin pobytu: listopad 2017

dobra

ogólne wrażenia bardzo fajne

6.0/6

Sebastian Michalski 21.01.2018

Egzotyka Light Grudzień 2017

Wycieczka na Kubę 27.XII.2017 r. Impreza została zorganizowana bardzo dokładnie i wykoana w 100% z propozycją organizatora.Bardzo ciekawe zwiedzanei Havany i Trinidadu z wieloma niespodziankami , zadbano o każdy szczegół. Jestem pod ogromnym wrażaeniem Pana pilota Marcina Chudego ,który wykazał się wszechstronną wiedzą na temat Kuby . W razie potrzeby bardzo chętnie pomagał i służył wiedzą w każdej sprawie . Jestem bardzo zadowolona i z pewnością skorzystam z usług biura Rainbow w przyszłości.

6.0/6

HALINA MAŁGORZATA, Kościelisko 16.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Cudowna przygoda

Wycieczka w całości spełniła moje oczekiwania. Informacje podane przez organizatora były rzeczowe. Przed wyjazdem można było się przygotować na warunki panujące na Kubie, wystarczyło przeczytać szczegółowo podane przez biuro, praktyczne informacje. Oprócz pozytywnych wrażeń, podczas zwiedzania i pobytu nic mnie nie zaskoczyło. Niestety część z uczestników nie doczytało, lub nie słuchało uważnie sprzedawcy oferty i nie do końca byli mentalnie i praktycznie przygotowani na wyjazd. Mnie podobało się wszystko, mimo że można było narzekać na pewno niedociągnięcia że strony kubańskiej. Organizator wywiązał się że wszystkiego co podane było w ofercie. Żałuję jedynie że pobyt był tak krótki, ale to tylko moja wina.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem