Opinie klientów o Egzotyka Light - Margarita

4.7 /6
44 
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.0
Intensywność programu
4.3
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
5.1
Plaża
5.3
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.2
Program wycieczki
4.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.5
Transport
4.8
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Genowefa, Tyczyn 15.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Egzotyka Light

Piękna wycieczka. Na szczególne wyróżnienie zasługuje " jeep safari ". Rewelacyjny. Niesamowita przygoda. "Margarita w pigułce " to inne doznania. Całość bardzo dobrze zorganizowana. Wspaniala pilotka z ogromną wiedzą i pięknym słownictwem. Rejsy po kanalach namorzynowym uspokaja, wycisza. Widzielismy różne gatunki ptaków, rozgwiazdy, a nawet koniki morski. Uważam że za mało czasu ( 15 min) na zakupy w tym parku. Na stoiskach było dużo ciekawych pamiątek i biżuterii z pereł w atrakcyjnych niższych cenach. Cała wycieczka ciekawa. Przeciwnie " Smaki Margerity" rozczarowują. Myśleliśmy że zobaczymy lokalne bazary, a zawieziono nas do sklepów a na koniec jeszcze do galerii gdzie był czas wolny. Stracone popołudnie. Byliśmy zdegustowani. Dokupiliśmy jeszcze wycieczkę na wodospady do Parku Canaima. To był hit Najatrakcyjniejsza część całego wyjazdu. Żadne słowa ani zdjęcia nie są w stanie opisać tych przeżyć. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

5.5/6

Katarzyna, Warszawa 03.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Kiedyś do Ciebie wrócę... :)

To był mój pierwszy, ale już wiem, że nie ostatni wylot ze zorganizowanymi przez biuro kilkoma wycieczkami. Egzotyka Light - Coś wspaniałego, nie trzeba się męczyć i samemu szukać miejsc, które powinno się odwiedzić, w tym wypadku była to wyspa Margarita. Biuro doskonale wie, które miejsca są godne odwiedzenia,a plaże, na których byłyśmy podczas tych wycieczek, były bajkowe, rajskie , ale i dzikie. Każda wycieczka inna, Shopping- lekka i przyjemna, można było kupić kakao, rum, perły i inne wyjątkowe pamiątki, Margarita w pigułce-totalny sztos, objechaliśmy całą wyspę, od rana do wieczora, a obiad to było mistrzostwo! Płaszczka z rekinem-polecam gorąco i żałuję że na drugiej wycieczce wybrałam coś innego, TAK! Wybrałam, bo jadąc na wycieczkę każdy miał wybór z 4 dań! Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. genialne, jak dla mnie. No i jeep safari- niezapomniana przygoda, po dzikim zakątku wyspy wśród kaktusów. Najwspanialsze dla nas było to ,że wracałyśmy do tego samego hotelu, więc nie trzeba było się pakować codziennie i przeprowadzać. Polecam gorąco. Codziennie z łezką w oku, w szare dni oglądam swoje wspaniałe zdjęcia z tego wyjazdu i wiem ,że na pewno tam WRÓCĘ! Ola!!!

5.0/6

Daga 09.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Prawdziwy light na Karaibach

Zacznę od plusów: elastyczność - 3 wycieczki fakultatywne, które realizować można w dowolne dni. Przewodnik - najczęściej Sebastian, stara się opowiadać ciekawostki o wyspie, sympatyczny i wyluzowany. Zarówno na wycieczce "Jeep safari" jak i "Margarita w pigułce" stale dba się o rum i drinki dla turystów :) Miejsca przyrodniczo ciekawe (zwłaszcza laguna z lasami namorzynowymi, dzikie plaże, półwysep Macanao z kaktusami), standard busów i autobusów - w porządku jak na tę część świata. Zbieranie uczestników spod hoteli to zazwyczaj 30 minut, wyjazdy na wycieczki - 8:00 rano lub 13:00 - shopping. Na "jeepach" i "pigułce" - obiady w cenie, w lokalnych, klimatycznych tawernach naprzeciwko plaży - super klimat. Tempo zwiedzania - lajtowe, jest czas na zdjęcia, kapięl w morzu czy spacer. Na wyspie - tylko Polacy i Rosjanie, zero tłoku :) Jedyny minus - wycieczka "Shopping" mogłaby być dłuższa, może wzbogacona o jakieś lokalne, tańsze miejsca. Ceny w galerii handlowej czy manufakturach są naprawdę wysokie (mała czekolada - 8 dol., sznur pereł - 60 dolarów) - w porównaniu do innych miejsc (np. stragany w La Restinga). Wspólnie ze znajomą wziełyśmy jeszcze 2 fakultety- rejsy na wyspę - Coche i Cubagua - warto, obie wysepki inne, ale piękne przyrodniczo :)

5.0/6

Grzegorz 12.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Spontaniczny wyjazd

Cała wycieczka super. Samolot plus ultra ciasno i mały. Hotel isla Caribe Trochę z lat 2000-tnych. W indy i inne wyposażenie jakby z lat 90tych. Wycieczki fakultatywne naprawdę fajne, w szczególności polecam Margherita w pigułce. Radzę też wziąć sobie wycieczkę fakultatywną od lokalnych przewodników. Niepotrzebnie ludzie nastawieni są, że jest tam niebezpiecznie. Ja jestem naprawdę zadowolony. Cały czas czułem się bezpieczny
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem