Opinie klientów o Egzotyka Light - Margarita

4.8 /6
47 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.0
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
5.1
Plaża
5.4
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.2
Program wycieczki
4.7
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.8
Transport
4.8
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Eugeniusz Ryszard, Głogów 05.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Danuta i Ryszard 65+

Hotel położony w ładnym ogrodzie palmowym, jedzenie smaczne i świeże. Pokój ładny skromny z ładnym widokiem z balkonu, codziennie sprzątany ale duża jest wilgotność. Obsługa barowa na bardzo wysokim poziomie. Obsługa hotelowa jest bardzo miła i wyrozumiała. Jeśli chodzi o shopping to należałoby zrezygnować wizyty galerii handlowej , a więcej czasu poświęcić na zwiedzanie stolicy Margarity. Polecamy safari z Sebastianem i Jasminą. Rezydenci służą pomocą i są bardzo uprzejmi.

5.0/6

Magdalena, Wrocław 25.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Egzotyka Light - Margarita

Na wstępie dodam, że wyjazdy w dalekie kierunki muszą w moim przypadku skutkować jak największą aktywnością w celu poznania kultury i historii danego kraju. Egzotyka light jest sposobem na jej zgłębienie. W programie są 3 wycieczki: margarita w pigułce, jeep safari i shopping tour. O ile 2 pierwsze są naprawdę super, tak shopping tour mógłby jak dla mnie po prostu nie istnieć. Wenezuela to kraj z arcyciekawą historią, szkoda marnować czas na szwędanie się po galeriach handlowych. Obowiązkowym punktem pobytu (poza pakietem egzotyka light) jest odwiedzenie Caracas. Warto było poznać to miasto.

5.0/6

Dariusz, Leboszowice 02.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Hotel Paradise Oasis

Standard hotelu zgodny z kategorią.Przy ulicy kilka sklepów i restauracji.Dość daleko większej miejscowości - samochodem 15-20 minut.Sprzątanie codziennie. Obsługa ok.

5.0/6

Marcin, Zielonki 08.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Polecam osobom świadomym, że Wenezuela to nie Dubai :)

Wakacje spędziliśmy co ważne bez dzieci, wg mnie nie jest to oferta rodzinna ale co kto lubi :) Hotel Costa Caribe to leciwy hotel który czeka na zastrzyk finansowy który pozwoli na gruntowny remont. Ale nie ma co się bać - pokoje są sprzątane, czyste. Części wspólne hotelu (basen, restauracja, bary, lobby) są zupełnie akceptowalne i nie odrzucają. Bardzo duży basen który co drugi dzień jest myty i sprzątany. Tyle o infrastrukturze. Obsługa na +5, pomimo ciężkiej pracy wszyscy uśmiechnięci, pomocni z bardzo podstawowym językiem angielskim ale trochę rękami, trochę angielskim można się dogadać i wszystko załatwić :) Wycieczki - 3 wycieczki w programie Egzotyka Light to krótkie jednodniowe wycieczki po wyspie. Nie ma co się oszukiwać - cudów na wyspie nie ma i nic nie zachwyci osoby która kiedykolwiek wyjechała gdzieś dalej niż własny powiat :) ALE! przewodnicy powinni dostać złoty medal! Z pasją i ogromną wiedzą opowiadają o historii kraju, regionu, ludziach, tradycjach, codzienności nie tylko na wyspie ale w całym kraju. Absolutnie i bezsprzecznie warto wybrać się na wycieczki aby zobaczyć co jest poza hotelem i posłuchać przewodników.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem