Opinie klientów o Egzotyka Light - Margarita

4.9 /6
80 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.9
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.1
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marek, Płock 26.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

wyjazd Wyspa Margherita 12 -20 .12

poza nieporozumieniami z realizacją opieki medycznej oceniam pozytywnie wyjazd miejsce pobytu Pokój był bardzo funkcjonalny bardzo fajny taras we znaki dawał się upał i duża wilgotność Nakezy informować potencjalnych klientów że to są tropiki i należy pić dużo płynnie aby się nie odwodnić oraz przygrzać Na naszym turnusie były przypadki odwodnienia i przegrzania

6.0/6

Małgorzata 14.12.2023

Margarita na Margaricie

Hotel położony w pięknym palmowym ogrodzie, plaża niezbyt szeroka, ale czysta. Muzyka na plaży i przy basenach. Wieczorem codziennie animacje. Wybór dań , jak na czterogwiazdkowy hotel skromny, ale za to wszystko smaczne i świeże, zwłaszcza przepyszna ryba z grilla każdego dnia na kolację! Polecam bardzo ten hotel, który widać, że cały czas się rozbudowuje i doskonali.

6.0/6

Jan, Rzeszow 24.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Podsumowanie wyjazdu

Jestem mega zadowolony z wyjazdu.Teren hotelu przepiękny 3 różnej wielkości baseny.Takiej miłej obsługi kelnerskiej jeszcze nie doświadczyłem.Wyzywienie bez uwag .Drinki 👍

6.0/6

Małgorzata, Lublin 11.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Margarita czyli perła!

Przyjemny hotel z miłą obsługą. Czyty, zadbany, pokoje duże z tarasami i widokiem (bocznym) na ocean, smaczne posiłki i dobre napoje, również te alkoholowe. Do posiłków zawsze mnóstwo świeżych owoców i świeżo wyciskane soki. Kolacje tematyczne (meksykański, wenezuelski, hiszpański), przeważnie przy muzyce live. Ładna plaża hotelowa z fajnym barem. Cudowny widok z baru na ocean zwłaszcza wieczorem. Kilka basenów, również taki dla spokojnych, chilloutowy bez muzyki, ale dla chętnych również basen z muzyką i animacjami. Nie było problemu z łóżkami zarówno przy basenach, jak i na plaży.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem