Opinie klientów o Egzotyka Light - Meksyk

4.4 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.8
Intensywność programu
3.0
Obsługa hotelowa
5.5
Pilot
5.4
Plaża
4.3
Pokój
3.6
Położenie i okolica
4.6
Program wycieczki
5.1
Rezydent
4.3
Sport i rozrywka
3.5
Transport
5.1
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Rafał 24.05.2021

Adekwatnie do ceny

Ogólnie wszystko w porządku. Minusem jest mała plaża, która sąsiaduje z pobliską przystanią. Wyżywienie mało urozmaicone. Wszystko pakowane w folie ochronne ze względu na COVID. Ogólnie polecam ale warto zastanowić się nad hotelem wyższej klasy z dostępem do szerokiej plaży.

3.0/6

Aneta, Domaszczyn 30.05.2021

Hotel Occidental Costa Cancun lata świetności ma za sobą, mieliśmy mieć pokój z widokiem na ocean tak było napisane na umowie, myślę, że powstawała pomyłka ponieważ był widok na morze karaibskie a bardzo głośny i dokuczliwy hałas jaki był w gratisie w pokoju 620 " urządzeń od klimatyzacji zamontowanych bardzo blisko, myślę, że nad naszym pokojem był nie do wytrzymania" restauracja tak naprawdę tylko jedna dostępna- jedzenie bez szału( nie chodzi ilość tylko - smaki i urozmaicenie ;-( .), pozostałe na jakieś dziwne zapisy - kolejki już od przed 6 rano jak za komuny, dla tego nie polecam, natomiast obsługa i wszyscy pracownicy serdecznie, mili i uśmiechnięci -to wielki plus. Wycieczki Fakultatywne z Panem Andrzejem super- świetnie sprawdza się jako przewodnik ;-)

3.0/6

Jolanta 27.12.2018

Zabytki piękne, hotel fatalny

Tygodniowa wycieczka to 2 dni zwiedzania + pobyt w hotelu. Zobaczyliśmy wspaniałe pozostałości kultury Majów na półwyspie Jukatan: Tulum, Cobę i Tchitzen Itza oraz kolonialne miasteczko Valladolid. Świetnie spisała się pilotka Paulina - duża wiedza i kultura osobista.I na tym kończą się plusy . Hotel o dumne nazwie Imperial Laguna, przypisany do tej wycieczki to jedna wielka katastrofa. Nieodnawiany chyba od dziesięcioleci straszy brudnymi, odrapanymi ścianami, niechlujna łazienką, brakuje podstawowych mebli i wyposazenia - w pokoju nie było ani jednego . Okropne, zniszczone ręczniki. Aż trudno uwierzyć, że tak renomowane biuro ja Rainbow mogło umiscic swoich klientów w takim obskurnym hotelu. Rezydentka stwierdziła, że na objeździe hotele zawsze są 3 gwiazdkowe ale to nieprawda - to nie był żaden objazd tylko 7 nocy w jednym hotelu z dwoma wyjazdami na kilkugodzinne wycieczki.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem