Filipiny - w krainie tysięcy wysp

4.3/6 (4 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Filipiny - w krainie tysięcy wysp
Galeria (11)
Filipiny - w krainie tysięcy wysp
Filipiny - w krainie tysięcy wysp
Filipiny - w krainie tysięcy wysp
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.0
Pilot
5.6
Program wycieczki
3.9
Transport
4.6
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Jadwiga, Czechowice-Dziedzice 19.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Pierwsza wyprawa do dalekiej Azji

Wyjazdy z biurem podrózy Rainbow to zawsze spokój co do organizacji ; nie inaczej było i tym razem, choć wyrawa na Filipiny była dla organizatora pierwszą . Wybór Emirates jako przewoźnika idealny - komfortowa podróz, z międzylądowaniem w Dubaju, co też stanowiło atrakcję. Profesjonalny pilot ( p. Ania ) dysponujacy ogromna wiedzą ; przejazdy wygodne, hotele na objeździe czyste , wygodne , plan zwiedzania, nawet w tym klimacie ( wilgotność ! ) dobrze zorganizowany i nawet podróznicy 60 i 70+ dawali radę. Miejscowa społeczność życzliwa, uśmiechnięta , otwarta na turystów. Wyjazd godny polecenia!

4.0/6

Małgosia 03.12.2023

koloroqwe Filipiny

Byliśmy pierwszą grupą udającą się na Filipiny. Brawo dla naszej wspaniałej pilotki pani Ani 6+ ale program niedopracowany. Zmarnowane dni w Manili , wystarczyło zebrać to wszystko w jeden dzień. Rafting po rzece coś wspaniałego. Miało być zwiedzanie muzeum założone przez zakonnice ale tego nie było. Pani Ania bardzo kompetentna pilotka z niezwykłą znajomością historii i dnia codziennego Filipin. Jej opowieści słuchało się z przyjemnością. Odnośnie wycieczek fakultatywnych. Wycieczka po wyspie Bohol bez zastrzeżeń , druga po sprawdzeniu przez panią Anię okazała się niewypałem. Ale w zamian nic. Podczas pobytu w sklepie spotkaliśmy Polaków , którzy opowiadali nam o snurkowaniu z rekinami wielorybimi. Poprosiliśmy pilotkę ,że chcemy uczestniczyć w takiej atrakcji. Więc była to nasza inicjatywa a nie biura. Dla mnie było za mało przyrody . Można było obejrzeć ją też na wyspie Cebu na której są lasy deszczowe. Tarasy ryżowe i wioski wśród nich położone coś wspaniałego . Jazda jeepneyami super ale wśród przyrody a nie po Manili. Odnośnie hoteli , najgorszy w Manili, reszta ok. Wybrany hotel na pobyt Amorita - w ofercie był balkon albo taras niestety tego nie było a była to najdroższa oferta hotelowa. Ogólnie miejsce warte polecenia ale jak dla mnie za mało przyrody .
Pokaż więcej opinii (2)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem