Opinie klientów o Filipiny - w krainie tysięcy wysp

3.8 /6
12 
opinii
Intensywność programu
4.1
Pilot
5.2
Program wycieczki
3.9
Transport
5.0
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jadwiga, Czechowice-Dziedzice 19.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Pierwsza wyprawa do dalekiej Azji

Wyjazdy z biurem podrózy Rainbow to zawsze spokój co do organizacji ; nie inaczej było i tym razem, choć wyrawa na Filipiny była dla organizatora pierwszą . Wybór Emirates jako przewoźnika idealny - komfortowa podróz, z międzylądowaniem w Dubaju, co też stanowiło atrakcję. Profesjonalny pilot ( p. Ania ) dysponujacy ogromna wiedzą ; przejazdy wygodne, hotele na objeździe czyste , wygodne , plan zwiedzania, nawet w tym klimacie ( wilgotność ! ) dobrze zorganizowany i nawet podróznicy 60 i 70+ dawali radę. Miejscowa społeczność życzliwa, uśmiechnięta , otwarta na turystów. Wyjazd godny polecenia!

6.0/6

GRZEGORZ WOJCIECH Woźnicki, Poznań 19.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Filipiny - daleki uśmiech Azji

Super wyprawa ! Objazd najciekawszych miejsc Filipin i wypoczynek w uroczym miejscu. Dobrze zorganizowany wyjazd poprowadzony przez sympatyczną pilotkę z dużą wiedzą i organizatorskim doświadczeniem. Wyjazd przerósł moje oczekiwania.

4.5/6

jkmm@op.pl 11.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Filipiny-małe rozczarowanie

Wycieczka na której byłem rozpoczęła się od niemiłej niespodzianki na lotnisku w Manili. A mianowicie każdy uczestnik musiał mieć kod QR wystawiony 72 h przed wylotem. Okazało się że 8 uczestników wycieczki nie miało tego kodu-wina leży po stronie agentów Rainbowa. 6 osób sciągnęło ten kod QR a 2 panom to się nie udało. Czekaliśmy w związku z tym przed terminalem lotniska prawie 2,5 h. W hotelu byliśmy prawie z 3 godzinnym opóźnieniem. Ci 2 panowie dotarli do hotelu dopiero po 5 godzinach. Na trasie na wyspie Luzon filipiński kontrahent nie kupił na czas biletów na lot wew.do Manili z m. w związku z czym musieliśmy jechać przeszło 200 km do innego miasta skąd wylecieliśmy do Manili. Straciliśmy przez to niepotrzebnie pół dnia. Program wycieczki jest wg mnie źle ustalony. Manila powinna być zrobiona od razu tuż po przylocie tak żeby do niej nie wracać. Wodospady i pola ryżowe rewelacyjne. Wizyta w Manili taka sobie, korki niesamowite . Dobre hotele na trasie za wyjątkiem ho/s/telu na wyspie Cebu. Jedzenie dobre i dużo jego jest za wyjątkiem ho/s/telu na Cebu gdzie trzeba było się prosić o jedzenie... Trzeba się liczyć z dużą stratą czasu przy wylocie z Manili-obsługa lotniskowa pracuje w tempie żółwia. Autobusy na trasie w porządku.

4.5/6

K. 03.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Super przygoda

Świetnie przygotowany program imprezy, kompetentny pilot Dawid i pilotka Kasia, z obszerną wiedzą. Część treningowa dość wymagająca, ale warta wysiłku.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem