Francja w kolorze lazuru i bordo

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.3 /6 ( 10 opinii ) -41% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Marsylia i papieskie Avignon • Carcassonne - miasto Templariuszy • winnice rejonu Bordeaux • Albi - Katarzy i Toulouse-Lautrec • plaże Lazurowego Wybrzeża

Terminy i ceny wycieczki 7

3 850 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 26.04.2018

Dla terminu: 26.04.2018, brak opcji przedluzeniowej

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu „Virgin”). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Nicei, przejazd do Marsylii i zwiedzanie miasta - największego portu i jednego z najstarszych miast Francji. Spacer po słynnej ulicy Canabiere, porcie, obok fortu św. Jana i budynku Muzeum MuCEM (z zewnątrz), czas wolny na posiłek. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Awinionu. (Trasa ok. 320 km)

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Awinionu - Pałacu Papieskiego, placu d’Horloge z ratuszem i wieżą zegarową, katedry Notre-Dame des Doms (z zewnątrz) oraz wejście na most St. Benezet (Pont d’Avignon) osławiony piosenkami. Następnie przejazd do Carcassonne, po drodze zatrzymamy się przy majestatycznym rzymskim akwedukcie - Pont du Gard w okolicach Nimes. W Carcassonne - zwiedzanie jednej z najsłynniejszych średniowiecznych twierdz (z zewnątrz), kościoła St. Nazaire, spacer po murach obronnych. Czas wolny na lunch. Przejazd w kierunku Tuluzy, nocleg w hotelu w okolicach Tuluzy. (Trasa ok. 350 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - położone z reguły poza zwiedzanymi miastami lub w najbliższych okolicach. Pokoje: 2-, 3-osobowe (przy czym 3-osobowe to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką), wszystkie z łazienkami i wc, czasami z telefonem i TV.
Do dyspozycji gości
W części hoteli bar i restauracja. Uwaga! Ze względu na to, iż nie we wszystkich hotelach są restauracje lub bary, a najbliższe mogą znajdować się w znacznej odległości sugerujemy, by zjeść ciepły posiłek podczas czasu wolnego w odwiedzanych miastach.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do/z Nicei, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, 9 rozpoczętych dób hotelowych, śniadania kontynentalne, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota podczas objazdu (podczas pobytu na Lazurowym Wybrzeżu rezydenta), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: pozostałych posiłków, biletów wstępu, systemu Tour Guide, opłat za miejscowych przewodników oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, opłat za lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, itd. płatny obligatoryjnie pilotowi - ok. 200 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/francja-w-kolorze-lazuru-i-bordo/zakwaterowanie-fbo
 
 
 
4.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.0
Program wycieczki
3.4
Pilot
4.2
Transport
4.4
Zakwaterowanie
3.8
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.