wypoczynek

All inclusive Francja

Francja-elegancja all inclusive

Romantyczny Paryż z wieżą Eiffla, Luwrem i Placem Artystów. Tak większości z nas kojarzy się Francja, znana głównie przez pryzmat stolicy ze scenerią wprost stworzoną do romantycznych komedii. Ale Trójkolorowi mogą poszczycić się miejscami z równie imponującą ofertą turystyczną, bogatym tłem historycznym i kolorytem lokalnym odbiegającym od wielkomiejskiej propozycji.


Bajkowość Paryża nie ma sobie równych. I nie chodzi tu wcale o zwiedzanie rodzinnego parku rozrywki Disneyland Paris. Oczywiście, jak nigdzie indziej, dziecięca spontaniczność i potrzeba zabawy weźmie tu górę. Tylko tu w jednym miejscu Królewna Śnieżka będzie podróżować po Dzikim Zachodzie, a Indiana Jones przybije piątkę Myszce Miki. Sama stolica ze swoimi najbardziej znanymi punktami na mapie zabytków, jak Katedra Notre Dame, Łuk Triumfalny, czy Pola Elizejskie ma w sobie coś magicznego. Rejs statkiem po Sekwanie z pewnością należy do tych atrakcji, a przy okazji pozwala z dystansu spojrzeć na tętniące życiem miasto i zachwycić się przepiękną panoramą. Odwiedziny Moulin Rouge tchną w odwiedzających artystycznego ducha dawnych czasów. Oprócz dobrze ubranej i pachnącej perfumami paryskiej ulicy, warto zachować w pamięci wrażenia z odwiedzin majestatycznego Wersalu i zamków nad Loarą, które ukazują historyczną francuską wytworność w pigułce.


Oprócz degustacji ślimaków, żabich udek i bagietek okraszonych masłem, warto pokusić się podczas wakacji all inclusive o spróbowanie lokalnych przysmaków. Zielona i trunkowa Burgundia i Szampania pozwolą do woli zasmakować w aromatycznych napitkach najwyższej klasy, a śródziemnomorska i lawendowa Prowansja opływająca w oliwę, zaproponuje owoce morza i słynne ratatouille. Wino, ser i mieszanka ziół prowansalskich są obowiązkową pamiątką z odwiedzin w tych bogatych kulinarnie regionach.Ekskluzywne francuskie all inclusive

Lazurowym Wybrzeżu. Powiew wielkiego świata, znane osobistości i piękni ludzie na tle spektakularnej plaży–tego wszystkiego można doświadczyć wybierając wypoczynek all inclusive w tym malowniczym zakątku Europy. Eleganckie St. Tropez, światowe Cannes oraz artystyczna i arystokratyczna Nicea mówią same za siebie. Mariny, kasyna, kąpieliska i hotele najwyższej klasy to widoki, które czekają na nas podczas wypoczynku all inclusive na wybrzeżu Riwiery Francuskiej. Bliskie sąsiedztwo Włoch i usytuowanie w historycznej Prowansji, dodaje temu miejscu duszy, ukrytej pod grubą warstwą luksusu. Z kolei francuska odsłona Alp ze słynnym Chamonix, nie tylko odbierze głos malkontentom, ale i uraczy spektakularnymi widokami na miarę najwyższych europejskich szczytów. Francuski znaczy wytworny. Pod takim hasłem mogą odbyć się ekskluzywne wakacje all inclusive w kraju o kształcie sześciokąta.