Opinie o Istion Club & SPA
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia o pobycie Grecji
Jolanta, Opole 28.03.2014 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąOgólnie było miło,opiekunka grupy poważnie traktujaca swoje obowiązki,dużo zobaczyłam ,hotele na objeździe nie zawsze spełniały moje oczekiwania,byłabym skłonna dopłacić aby standard tych noclegów był wyższy.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podróż poślubna
Robert 24.09.2018 | Tagi: do 25 lat, w parzePolecam w 100% na zupełny relaks i wypoczynek. Odradzam jeśli ktoś oczekuje zwiedzania.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Istion Club +/-
Mirosław 14.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSam hotel fajny wyżywienie bardzo dobre. Bezpośredni dostęp do morza to też zaleta tego miejsca. Problemem jest lokalizacja hotelu w dużej odległości od miasteczek. Nie polecam hotelu dla osób, które lubią wieczorami włóczyć się po lokalntch restauracjach i straganach. Wieczorne wyjście poza hotel jest właściwie możliwe tylko przy użyciu taxi lub samochodu. Spacer bardzo niebepieczy przy ruchliwej drodze i w sumie tylko do Nea Potidea.