Opinie o Ramada Loutraki Poseidon Resort
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tydzień w Grecji
Ewa, Łódź 19.06.2019 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiCzas spędzony rewelacyjnie, hotel położony w przepięknym mięjscu, jedzenie super (każdy znajdzie coś dla siebie..) obsługa bardzo miła, pokoje czyste, nie ma do czego się doczepić... Polecam każdemu
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Relaks z pięknymi widokami
Aleksandra, 01.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeTygodniowy pobyt dla 2 osób był bardzo miłym doświadczeniem w hotelu Ramada. Posiłki były zróżnicowane, wybór jedzenia spory, codziennie świeże owoce do każdego posiłku. Dodatkowym umileniem były wieczorki greckie, włoskie organizowane podczas kolacji gdzie serwowane były potrawy z danego kraju. Wieczór Grecji umiliły także tańce. Obsługa miła, pokój sprzątany był codziennie, możliwość zamówienia lunchboxow w przeddzień wycieczek, czy meleksa w celu pomocy z bagażami. Plaże czyste, z dużym wyborem miejsc do leżenia, czy to leżaki, czy większe sunbeds, z parasolami mi przy każdym siedzisku. Drinki w barze smaczne, możliwość modyfikacji i stworzenia własnej kompozycji spoza menu byl dodatkowym plusem. Jedynym minusem jest siłownia, gdzie nie do końca działa klimatyzacja, sprzęt jest dość stary i dużo rzeczy nie działa.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne miejsce w cudnej lokalizacji
Wioleta, Olsztyn 20.08.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąJestem zachwycona pobytem i opieką rezydentki! Czlowiek naprawdę odpoczął. Co prawda 3 h w autokarze moze nie zachęcały na poczatku,ale nie byl to zaden problem nawet dla mojego 5 synka. Klimatyzacja w autokarze i przerwa do tego rezydentka super opowiadała w trakcie podróży o Grecji. Jedzenie w hotelu jak dla mnie rewelacyjne,wszystko świeże i dziecko moglo wybrać cos dla siebie. Woda w basenie była słona hehe ale to miało swój urok😄 widoki z leżaka cudne, że nawet nie mialam ochoty czytać😉 skorzystaliśmy z wycieczki do Aten...ja jestem zachwycona miejscem. Uważam że warto zobaczyć Akropol- cudo. Z pełnym przekonaniem polecam!!😌
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gorąco polecam
Damian 20.08.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZ biurem podróży rainbow wczasy są zawsze na najwyższym poziomie!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam!
Roksana 24.06.2022 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiWspaniała lokalizacja, pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Przepiękne widoki na Zatokę Koryncką. Hotel oddalony od miasta o około 4km, taxówka do centrum to koszt 5-8 euro. Hotel czysty, duży basen. Bar all inclusive czynny do godziny 23:00. Bezproblemowy kontakt z panią rezydentką. Sporo wycieczek fakultatywnych do wyboru na miejscu. Polecamy w 100%.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super odpoczynek
MARIA, KRAKÓW 26.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzePobyt w hotelu Ramanda uważam za super udany pogoda dopisała posiłki smaczne i duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie pokoje sprzątane codziennie personel bardzo miły a położenie hotelu to fajna baza wypadowa.Z hotelu kilka razy dziennie jeździ bezpłatny autobus do lutraki.Hotel szczególnie polecam osoba szukającym spokoju ,odpoczynku i pięknych widoków
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wrazenia z Peloponezu
Maria, Nowe Miasto nad Pilicą 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzebardzo fajnie położony hotel - Peloponez mało troche znany i polecany ale naprawde warto tsm sie udać , góry przepiękne, zielone ,widoki bajońskie, polecam kolejkę mozna (mimo drzew )zobaczyć fajne widoczki-można wypocząć-, bez zarzutów przepiękne zachody słońca-wogóle klimatycznie ---Polecam!!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepsze wakacje
Waldemar, Warszawa 08.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeKierunek wakacji wybrał mój Partner. To już nasze kolejne wakacje w Grecji ale zdecydowanie najlepsze. Rewelacyjna opieka rezydenta. Zadbane bungalowy, kilka kroków od restauracji, basenu i plaży. Wszystko co potrzebne do spokojnego spędzenia czasu na miejscu. Niczego nam nie zabrakło. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Ramada Loutraki Posejdon Resort.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe wakacje, cudowne wspomnienia
Agata, - 11.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąMiejsce dokładnie takie jak sobie można wymarzyć. Można uciec od hałasu miasta, można schować się przed innymi wypoczywającymi w tym od animacji…, jeśli potrzebujesz ciszy. Odpoczynek nad morzem - 6 różnych miejsc do pływania w obrębie jednego ośrodka…., piniowy las i palmy , leżaki, kanapy z baldachimem, łóżka, pufy, czyli dla każdego coś miłego. Dyskretna i zawsze gotowa do pomocy obsługa.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepszy hotel
KLAUDIA, LGOTA 07.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: do 25 lat, w parzeFantastyczny Hotel.. Cisza spokój, idealny hotel żeby zresetować baterie. Pokoje bardzo fajne, duże wygodne łóżko. Jedzenie z dnia na dzień było lepsze. Położenie hotelu jest parę kilometrów od centrum co daje dodatkową możliwość na wypoczynek. Jest bardzo dużo miejsca nad morzem czy też przy basenie. Obsługa zawsze uśmiechnięta chętna do pomocy.