Opinie klientów o San Panteleimon

5.2 /6
701 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.0
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.8
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.3
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Ewa, Łódź 10.06.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

jaka cena - taki standard

wróciłam z hotelu San Panteleimon 07.06 mimo niektórych negatywnych opinii byłam nastawiona raczej na plus.. budynek główny odnowiony, robi dobre wrażenie, pokoje też ok., basenik maleńki i miejsca dookoła też skąpo, plaża kiepska, przeważają kamienie i do wody raczej potrzebne buty, okolica spokojna, w miejscowości przebywają w większości Grecy i Polacy, jest gdzie pospacerować ale osoby nastawione na zabawę raczej nie mają tu czego szukać.. all raczej kiepskie w porównaniu z hotelami w Egipcie, Turcji czy Tunezji.. jeśli chcecie wydać mniej to hotel jest ok..ale luksusu nie ma się co spodziewać..

3.5/6

Adam 22.05.2024

san panteleon maj 2024

Brak zgodności oferty z rzeczywistością. Plaża zaniedbana , brak leżaków wymienionych w ofercie, brak wyznaczonych stref dla palaczy. Palacze palą wszędzie. niepalący nie maja miejsca wolnego od smrodu papierosów, a to przecież palacze są zobowiązani do palenia w wyznaczonych strefach, to oni są inni , a tu są uprzywilejowani . Wiemy ,że w innych hotelach zasady obowiązujące w U.E były przestrzegane Tutaj w hotelu ani na balkonie ,ani wokół basenu nie znajdzie się miejsca dla niepalących. Jedzenie dobre, ale monotonne . Brak owoców . W tym samym czasie hotel przyjął w ramach programu Erasmus 3 autokary młodzieży . Jak to ma się do wypoczynku ? Kolejki do posiłków , nie mówiąc już, że niektóre potrawy starczały na pierwsze półgodziny. Mieliśmy wykupiony pokój deluxe, na zdjęciu oferty i w rzeczywistości to pokój klasy standard.. Chyba ,że widok na dach baru był tą wyjątkową atrakcją. Okolica smutna przy braku pogody, nie ma robić W ofercie nie pokazano właściwych bungalowów po drugiej stronie ulicy, z informacji innych, pokoje b. małe. Pogoda nam nie dopisała , ale to już losowa sprawa . W hotelu brak atrakcji sportowych czy kulturalnych. Obsługa miła to chyba jedyny plus.

3.5/6

Piotr, Łódź 23.02.2015

SAN PANTELEIMON, Wrzesień 2014

Hotel ładny, czysty i sam w sobie pozostawił dobre wrażenie. Niesamowicie miły szef sali który nawet nieźle mówił po polsku. Jedzenie smaczne i było go dużo ale bardzo monotonne. Alkohol w all inclusive średniej jakości, soki, woda, kawa i herbata dostępne cały czas co nie jest tak powszechne. Największym minusem była nieścisłość co do bliskości plaży i leżaków. Po pierwsze Hotel nie leży przy morzu a po drugie hotel nie nie ma swoich leżaków. Trzeba dojść z 3-4 minuty do morza a leżaki ma inny hotel - jak się chce poleżeć trzeba co jakiś czas zamówić chociaż wodę za 3Eur żeby kelnerzy nie wyrzucali. Plaża jednak naprawdę szeroka i wygodna. Polecam na romantyczne wyjazdy w parze i w cieplejsze miesiące niż wrzesień gdzie będzie można siedzieć na plaży cały dzień :D

3.5/6

Andrzej, Katowice Brzeszczak 13.10.2020

Moja ocena pobytu San Panteleimon

Oceniam obecnie w trakcie pandemii obiekt na3*.Byłem zakwaterowany w bungalowie na przeciwko hotelu ,warunki zakwaterowania oceniam na 2*.Wyżywienie ogólnie dobre ,mało owoców do wyboru. Miejscowość jakby wymarła pustki pozamykane hotele ,pensjonaty, sklepy pusta plaża .Ale największe problemy to niepewność czy wyjazd do Grecji dojdzie do skutku ,formalności związane z pandemią druki PFL NR. czy przyjdzie na czas z Grecji 24 00 w nocy go przysyłają, jeszcze ma być wydrukowany. Pytam się gdzie w nocy go wydrukujesz? Następnie przeprowadzane testy na obecność korono wirusa na lotnisku. W drodze powrotnej przepełniony piętrowy autobus na lotnisko i samolot w drodze powrotnej .Pobierany podatek 3E jednakowy czy hotel lub bungalow ja miałem przecież niższy standard. Na koniec woda była ciepła w morzu i kranach.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem