Opinie klientów o Costa Grand Resort & SPA

4.8 /6
10 
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.1
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
3.7
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.1
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
2.7
Wyżywienie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Elżbieta, --- 27.07.2021

Hotel nowy, czysty. Śniadania smaczne jednak monotonne. Położony tuż przy kamienistej plaży i tuż przy głównym deptaku w Kamari. Jedyny minus tego hotelu to hałas lądujących samolotów. Tyle o ile w dzień to nie przeszkadza to już po 23 i wcześnie rano już tak. Gdyby nie to na pewno wróciłabym do tego hotelu ponownie

5.0/6

BARBARA, Leszczewo 03.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wakacje na Santorini.

Było bardzo fajnie. Hotel spełnił nasze oczekiwania, chcielibyśmy tam jeszcze wrócić.Bardzo sympatyczna i ciekawe opowiadająca o wyspie Pani Ewelina.

5.0/6

Ula 30.06.2024

Wakacje Santorini

Hotel urządzony jest w stylu minimalistycznym . Pokoje ss funkcjonalne i czyste . Na rozległym terenie jest kilka basenów . W czerwcu nie mieliśmy problemów z dostępnością leżaków ani nad basenem ani nad morzem .Restauracja w hotelu jest bardzo estetyczna , pięknie usytuowana z widokiem na morze . Hotel położony jest blisko lotniska , co skutkuje dźwiękiem przelatujących samolotów .

4.5/6

Dariusz, Piaseczno 26.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Para dorosłych na greckich wakacjach.

Hotel zgodny z opisem pod większością względów. Dobre położenie , krótki transfer z lotniska, dobra jakość pokoi. Niestety lądujące tuż nad głową samoloty potrafią zaburzyć dobre emocje i rozchwiać wakacyjny nastrój …
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem