Opinie klientów o Costa Grand Resort & SPA

4.3 /6
Atrakcje dla dzieci
1.2
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
2.7
Pokój
4.6
Położenie i okolica
3.4
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
2.6
Wyżywienie
3.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka 01.09.2021

Costa Grand Resort

Bardzo dobry hotel. Miła obsługa. Dobre jedzenie. Idealne położenie-nad samym morzem.

6.0/6

RAFAL, 04.08.2021

Wypoczynek idealny

Cała organizacja wyjazdu od smaego początku na bardzo wysokim poziomie, hotel, obsługa oraz rezydent PETARDA :)

5.0/6

Elżbieta, --- 27.07.2021

Hotel nowy, czysty. Śniadania smaczne jednak monotonne. Położony tuż przy kamienistej plaży i tuż przy głównym deptaku w Kamari. Jedyny minus tego hotelu to hałas lądujących samolotów. Tyle o ile w dzień to nie przeszkadza to już po 23 i wcześnie rano już tak. Gdyby nie to na pewno wróciłabym do tego hotelu ponownie

4.0/6

Katarzyna, Białe- Błota 22.06.2021

Greckie wakacje

Spędziłam wraz z mężem tydzień na Santorini na przełomie maja/czerwca 2021. Spośród oferowanych przez Rainbow Tours wybraliśmy hotel COSTA GRAND RESORT & SPA. Plusem hotelu jest fakt, że jest to nowy hotel, nie jest zniszczony. Codziennie starannie sprzątanie pokoje oraz wszystkie części wspólne. Zachowywane są wszystkie środki bezpieczeństwa związane z Covid 19. Bardzo miła obsługa hotelu. Śniadania dobre, jednak po hotelu 5 gwiazdowym spodziewaliśmy się więcej. W porze lunchu i kolacji można było skorzystać z hotelowej restauracji a la carte. Hotel jest przy brzydkiej kamienistej plaży, za to przy promenadzie z licznymi greckimi tawernami. Ogromnym minusem jest lokalizacja hotelu, gdyż znajduje się on na podejściu samolotów do lądowania, 2 km od lotniska. Pierwszego dnia było to nawet zabawne, ale kolejne dni, kilkanaście samolotów dziennie, od godziny 5 rano do 22, naprawdę było koszmarne. Zastanawialiśmy się jak można było wydać zgodę na budowę obiektu hotelowego w takim miejscu. W basenach zimna woda, szkoda że chociaż w jednym nie była podgrzewana. Na miejscu przez cały tydzień mieliśmy auto, co jest najlepszą opcja do poznania wyspy. Ceny na Santorini są wygórowane, nie adekwatne do tego co proponuje wyspa. Santorini jest warte zobaczenia, jednak lepszą opcja jest dłuższy weekend w OIA. Hotel w naszej ocenie jest bliższy 4 gwiazdkom. Maksymalna cena za tydzień ze śniadaniem, przelotem powinna wynosić max 3500 zł. Wydanie większej kwoty nie jest tego warte.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem