Opinie klientów o Delfini Villas

5.7 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
4.0
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.9
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BEATA, KATOWICE 12.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Było super!

Piękny hotel, wspaniała obsługa – niezastąpiona Sima , pyszne śniadanko, boski widok, nic tylko wracać!

6.0/6

Beata i Wojtek, WARSZAWA 08.07.2018

Bosko !!!

Cudowny pobyt w pięknym miejscu z bardzo sympatyczną obsługą.

6.0/6

JANUSZ, WITNICA 08.07.2019

Delfini Villas - Santorini - Wyspy Szczęśliwe

Bajkowe usytuowanie hotelu na klifie z wulkanicznego tuffu w luksusowej części przepięknej Oia. Codzienne widoki z balkonu i jacuzzi zapierają dech w piersiach. Warto tu być już tylko dla samej panoramy przepięknej kaldery powstałej ok 1620 lat pne po gigantycznej erupcji tutejszego wulkanu . Po mitycznej Atlantydzie pozostał jedynie jej niewielki fragment - obrzeże w kształcie rogala. To właśnie widok niebieskiego morza i klifu tegoż rogala z przytulonymi do niego białymi domkami , hotelikami i kościółkami oraz widok pływających po kalderze żaglowców, katamaranów, cruiserów nadaje temu miejscu jedyny niepowtarzalny urok. Orzeźwiająca bryza uprzyjemnia upalnie operujące latem słońce. W hoteliku wyjątkowo miła , sympatyczna i uczynna lokalna obsługa . Spora oferta lokalnych atrakcji, rejsów, wycieczek np. do Akrotiri -miejsca ukazującego kulturę cykladzką naszą europejską prakulturę . Oia - miejsce niepowtarzalne i romantyczne. Będziemy tu wracać kolejny raz.

6.0/6

Iwona 27.08.2019

Wymarzone miejsce

Jeśli ktoś szuka cudnego widoku w przemilej atmosferze to znajdzie właśnie w tym magicznym miejscu. Przepiękny widok z tarasiku . Niezapomniane chwile. Romantyczny wymarzony wyjazd we dwoje przemiła obsługa. Polecam wszystkim którzy chcą spełniać marzenia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem