wypoczynek

Last minute Grecja Korfu

Last minute na Korfu – najbardziej zielonej wyspie Grecji

Złap last minute na „Królową Jońskich wysp”

Korfu to malownicza wyspa, jaka jest położona naprzeciwko Albanii. Gaje oliwne i liczne drzewa cytrusowe wyspy sprawiają, że Korfu jest najbardziej zieloną wyspą w… całej Grecji! Warto przylecieć na Korfu, aby zasmakować lokalnej kuchni – świeżych ryb i owoców morza, a także cytrusów i cudownej oliwy z oliwek. Właśnie na Korfu rosną one dosłownie na każdym kroku, stanowiąc dumę tej rajskiej wyspy na Morzu Jońskim. Złap ofertę last minute na Korfu i spędź tutaj… niezapomniane wczasy!


Dlaczego warto przylecieć na Korfu?

Warto odwiedzić wyspę zwłaszcza, gdy jesteś fanem historii. Czekają tu na Ciebie niezapomniane historie, różnorodna kultura oraz spektakularne zabytki, jak np. Kanał Miłości w Sidari. Na Korfu wypoczniesz z dala od codzienności, mogąc w pełni korzystać z uroków życia na tej pięknej wyspie! Dzięki ofercie last minute będziesz mógł spędzić niezapomniany czas w jednym z tutejszych luksusowych hoteli, korzystając z wszelakich nowoczesnych udogodnień. Grecka gościnność sprawi, że nie będziesz chciał opuścić Korfu – zwłaszcza, że grecka atmosfera zatrzymała tu już m.in. Odyseusza, Szekspira, Napoleona czy samego… Księcia Karola. Na Korfu zauważyć można wyraźne wpływy różnych kultur, jak Bałkańskie, Włoskie czy Brytyjskie – a więc obok nowoczesnych basenów pojawiają się np. pola do gry w krykieta. Dzięki takiej rozmaitości Korfu stanowi miejsce na ziemi, które po prostu… trzeba zobaczyć!


Last minute w urokliwych miasteczkach wyspy

Korfu to bogata kultura oraz dobrze rozwinięta sieć hotelowa, a także mnóstwo rozmaitych plaż piaszczystych, żwirkowych oraz kamienistych. Na pewno znajdziesz tu zatem idealne miejsce do plażowania dla siebie! Co powiesz na rajską Peleokastritsę? A może popularna Agios Stefanos czy urokliwa Agios Georgios? Właśnie tam spędzisz piękne chwile ze swoją drugą połówką, w oddali od zgiełku i tłumów. Spektakularne widoki będą towarzyszyły Ci co chwilę – wysokie klify, monumentalne skały, romantyczne zatoczki i rajskie plaże to zalety wyspy, jakie zachęcają do wakacyjnego odpoczynku właśnie na tej wyspie. Łap więc okazję last minute i bez wahania leć na Korfu! Nie zapomnisz pobytu w tym miejscu do końca życia!