ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Oferty (1)

Last minute w Grecji
Flaga Państwa

Last minute w Grecji

Last minute w Grecji - kolebce cywilizacji Europejskiej

To tu starożytne dziedzictwo spotyka się z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, przepyszną kuchnią i fantastycznymi ludźmi, bardzo otwartymi i pogodnymi. Spacerując uliczkami greckich miast i miasteczek poczujemy klimat dawnych epok, zaklęty w konstrukcjach budynków, kamiennych uliczkach czy gajach oliwnych. Last Minute w Grecji to świetna okazja, aby z bliska przyjrzeć się wyjątkowym reliktom starożytności, zgłębić historię i mitologię grecką, poznać jak rodziły się wielkie idee oraz dowiedzieć się jak smakuje ambrozja.

Last minute w Grecji - skąpane w słońcu plaże i niebieskie dachy

Słynne niebieskie dachówki, zwieńczające białe domy, pokryte promieniami późno zachodzącego słońca. To nie kadry z filmu „Mamma Mia”. To wspaniałe wakacje w Grecji, które mogą stać się również Twoim udziałem! Last Minute w Helladzie to gwarancja znakomitej pogody, Przyjemny śródziemnomorski klimat zapewnia upalne lato i łagodne zimy. Ponadto Grecja jako kraj górzysty, otoczony przez wody, posiada unikany mikroklimat, gwarantując zdrowe, rześkie powietrze i łagodząc nawet najcieplejsze dni. Roczna suma opadów to zaledwie ok. 400mm, co gwarantuje niemal pewny wypoczynek w blasku słońca.

Rajskie plaże - Last minute w Grecji

Oprócz części kontynentalnej, w skład Grecji wchodzi ponad 2 tysiące wysp rozsianych na morzach Egejskim i Jońskim, spośród których każda ma do zaoferowania przepiękną plażę. Piaszczysta, kamienista czy żwirkowa, każda z Greckich plaż skąpana jest w promieniach słońca. Na uwagę zasługuje fakt, że większość z nich to absolutna czołówka europejska, zdobywająca nagrody Błękitnej Flagi. Podczas Last Minute w Grecji możemy liczyć na krystalicznie czystą, ciepłą wodę, malownicze zatoczki, majestatyczne klify wchodzące w morze czy dzikie, nieodkryte przez masową turystykę fragmenty wybrzeży. Zadowoleni więc będą zarówno Ci, którzy lubią odpoczynek w wygodnych turystycznych kurortach, jak i szukający odrobiny ciszy i spokoju, z dala od zgiełku.